Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Linkel nekem valaki motion...

Linkel nekem valaki motion sensoros játékokat nokia C5-03-hoz? (nagyon kellene)

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 16:42
 1/3 anonim válasza:

Micromaze(szerintem az egyik legjobb ilyen jellegű játék): *****


raging thunder: jó grafikájú autós játék (a teló döntögetésével irányítható): *****


labyrinth: a micromaze-hez hasonló golyós játék : *****


Most hirtelen ennyi jut eszembe. Ha kell még játék akkor érdemes még körülnézned az 5800blog.com weboldalon.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a játékokat csak a Ranging Thunder 2 N8-ra van tervezve és annak symbian ˇ3-as operációs rendszere van a C5-03-nak pedig symbian S60v5 ezért nem fut rajta és inkább nekem autós játék kellene.
2011. aug. 7. 13:41
 3/3 Simsity válasza:
Bolond... Az 1. Változatát irta neked nem a 2. at :D Amúgy motion szenzoros játékokat kereshetnél is, mellesleg a Raging Thunder nekem agyamra ment mer a kijelzőjén kellett irányítani míg azt ígérték hogy dülöngős a vezérlése :/ Tán amit ajánlok az a Rally Master Pro... Sajna enyémen lagos nem kicsit de próbálj sikert ;) Asphalt 4 Elite Racing, az is döntős... Enyi, nyista ami van, többi az már N8 as kategória ;)
2013. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!