Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz ha 18 évesen anyukámmal...

Gáz ha 18 évesen anyukámmal megyek vásárolni ruhát magamnak?

Figyelt kérdés
:D
2011. júl. 29. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
hát igen, elég gáz...
2011. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz. Én is vele szoktam (mármint az ÉN anyukámmal), pedig nem én akarom hogy jöjjön, hanem állandóan velem jön. 19/F
2011. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
miért lenne az? Ő fizet? :) Na de komolyan, én már harminc múltam és még mindig van olyan, hogy együtt megyek az anyámmal ruhát venni. Jó izlése van, megmondja mi áll jól és mi nem, néha besegít anyagilag is, ha valami drágább, mint amennyit szánhatnék rá. Az a gáz, ha ő mondja meg mit vegyél fel!
2011. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
50%
Miért lenne gáz?? Én 24 éves vagyok, külön lakásban élek a Férjemmel, de amikor Ő még dolgozik és én otthon vagyok (részidőben melózom) akkor anyummal vagyok, levisszük a kutyámat, vagy elugrunk plázázni, főzünk, stb. Szórakoztatjuk egymást, amií a férjeink dolgoznak és mi már megcsináltuk a házimunkát, persze Ő is a saját lakásában és én is. De utána vagy én vagyok Nála, vagy Ő nálam :)
2011. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem köszi :)
2011. júl. 29. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz :) Én 20 vagyok és van hogy én is anyuval szoktam :) Persze nem mindig, de ha ott van akkor megtudja mondani hogy mi áll jól, besegíthet anyagilag is, meg nekem van hogy drágállok valamit, és anyu azt mondja, hogy de vegyem meg mert megéri meg jól áll stb, és igaz hogy akkor is az én pénzemből veszem, mert ő nem mindig ad, de legalább megnyugtat, hogy szerinte megérte annyiért amennyiért vettem :)
2011. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!