Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanultatok meg autokrat...

Hogyan tanultatok meg autokrata módon, saját magatok által angolul? Angol filmek többszöri megnézése jó módszer lehet? Mik a hatékony eszközök?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Autista módon, amúgy autodidakta a szó. :D
2011. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én leginkább így tanultam meg angolul, de azért tény, hogy volt már mire alapoznom. Először nézd felirattal a filmeket aztán idővel elhagyhatod őket. Nem mondom, az elején nekem is volt hogy sokmindent ki kellett szótároznom miközben néztem valamit, de úgy érzem nagyon jól felhozta a szókincsem, és ennek köszönhetően egyáltalán nem félek angolul beszélni:)/ellenben sokakkal/ Illetve ha engem kérdezel ne csak amerikai filmeket nézz, próbálj minél több akcentust megismerni ez később előny lehet majd mondjuk hallásértésnél:)
2011. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaj, de hülye vagyok. Most jót nevettem. Tényleg összekevertem a két kifejezést. :D Ez már a vég?

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 8. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerü: erre ma már CD-ket lehet kapni!!!

Tehát komplett, erre a célra felépített audio nyelvtanfolyam, melyet fülhallgatóval akárhol alkalmazhatsz. (Jogging, bevásárlás, házimunka, biciklizés...)

Mindenhol kaphatók, de érdemes olyat venni, ami jó helyezést ért el a "Stiftung Warentest"-nél. Tehát certifikált.


Sok sikert!

2011. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ok en ovis korom ota tanulok angolt de a velem hasonlokkal szemben is jelentosen elhuztam tinikent.

Hogyan? Angol forumokon logtam, a kedvenc bandaim rajongoival beszelgettunk :)

Pluszba az angol mtvt lestem allandoan.


A kulfoldieknek nem szokott leesni h magar vagyok ha angolul beszelek, joparszor kaptam mar azt a kerdest "are you Hungarian?!" haha


Jah es ez a midszer meg szorakoztato is mert azt csinalod amit szeretsz.

2011. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!