Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted melyik író (volt) a...

Szerinted melyik író (volt) a legkülönlegesebb és miért? (könyvei, írásai, életrajz, napló, stb. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Daniel Keyes. Egyszerűen jó. Lebilincselően, érthetően ír pszichológiai témájú könyveket.

Virágot Algernonnak, Ötödik Sally, Szép álmokat, Billy

2011. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

J.K.Rowling. :)

Megálmodott egy saját világot, el tudott merülni benne, kilépett a szürke hétköznapokból. Ezért nagyon csodálom.

2011. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szamóca.. ***** válasza:

Csáth Géza, és EA Poe vezeti nálam a listát.


off: első válaszoló: nem tudod véletlen, az ötödik sallyt nem lehet vhol letölteni ebookként? rengeteget hallottam róla elolvasnám, de nincs kessem most könyvtárjegyet váltani... =/

2011. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem találtam...
2011. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szamóca.. ***** válasza:
köszi azért:) akkor marad a pénzszerzés
2011. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

11:57


Én Csáth Géza műveitől rosszul vagyok, alig bírtam végigolvasni Őket, pedig szeretem a könyveket.

2011. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tolkien! Egy teljes világot teremtett történelemmel, nyelvekkel, földrajzzal, művészettel...
2011. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is Tolkien.
2011. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szamóca.. ***** válasza:
csáth elgé megosztó kevesen szeretik. van benne valami amiért nekem is néha nehézkes, de néhány művében olyan témákat ragad meg, az elme olyan érthetetlen játékait írja le olyan elborzasztó közönnyel, hogy az beszippant. olvass el egy fekete csöndet, és beleérzed magad a kölyök személyébe, mindenestül, pedig kb 5 perc.
2011. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Marguerite Yourcenar is nagyon jó, főleg a Hadriandus napló
2011. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!