Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért pont az szól be nekem...

Miért pont az szól be nekem aki még nálam is csúnyább?

Figyelt kérdés
nemrég a suliban mentem el egy tök ismeretlen csaj mellett (én srác vagyok) és megvető pillantással szólt annyit hogy: ez de csúnya meg de szép vagy. na most ahogy én láttam azt a csajt van egy mázsa és legalább olyan csúnya...miért az ilyenek szólnak be, és méghozzá csaj...elfajul a világ
2009. ápr. 11. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert azt hiszi, hogy ezzel majd milyen menő lesz egyes körökben, ha másokat sértegethet. Nem kell vele foglalkozni, csinálj úgy, mintha meg se hallottad volna, egy idő után úgyis megunja ...
2009. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Azért mert ez is egy olyan " nagyképű a semmire p!icsa ", aki ( ahogy jól mondta az előző válaszoló ) azt hiszi, hogy ezzel menőbb lesz, mert abban a társaságban ezt díjazzák... Ne törődj az ilyenekkel, értelmetlen felhúznod magad. Majd visszanyal a fagyi... : )

Legyen annyi önbizalmad, hogy az ilyenekkel ne törődj, csak nézz hátra és nevess a fejébe ( Én ezt szoktam tenni :D ) / Bár lehet, hogy ezt sem érdemelné meg... /


Na kitartás és ne törődj az ilyenekkel!! : )


Nani

2009. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a beszólókkal! Valószínű nincs önkritikájuk...És mi az, hogy egy fiú "csúnya"? Szerintem ilyen nem is igen van. Vannak annyira csúnyák, hogy már direkt szépek, vagyis tulajdonképpen nem is csúnyák. Vértezd fel magad jó modorral és kedvességgel, így amikor megszólalsz, leesik az álluk... Ha nem is vagy annyira szép fickó, azért lehetsz még boldog és sikeres, csak legyen önbizalmad!
2009. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal!


Aki szép\okos tele van kételyekkel,

Aki csúnya\hülye az meg tele van önbizalommal. =/

2009. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell torodn az ilyen "hulye kis p'csakkal".Ne szolj vissza hogy te meg ilyen se vagy,vagy hogy eloszor nezz magadra,mert ezek regi gyenge dumak amik mar nem ernek semmit csak tovabbi vita lesz belole.Egyszeruen,ha az ilyeneknek a kepebe rohogsz abbahadjak.Ne figyelj oda ha beszol,vagy ha ranezel es tiszta szivbol kirohogod az mar fogja zavarni es abbahadja.Egyszeru kicselezni az ilyeneket csak tudni kell a praktikat:P
2009. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont tutira visszaszólnék, vigyorogva. Mondjuk, hogy "Mondtál valamit tehén?"
2009. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha legközelebb beszól, állj meg vele szembe, és "Hála a jó Istennek, hogy te ijen szép vagy."
2009. ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Megint en vagyok a 20:01

Ha megint beszol akkor mond azt,hogy "meg szerencse hogy a Joisten teremtett ilyen szepsegeket is mint te,hogy legyen ki beszoljon nekunk csunyaknak,mert hanem elunnam az eletem".Majd egy szanalmas rohogessel nezz vegig rajta.:)

2009. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megint en

es meg azt is odamonthatod hogy "szal merci hogy vagy nekem".XD

2009. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:)
2009. ápr. 12. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!