Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kóstoltad már az alutasakos...

Kóstoltad már az alutasakos kutya/macskakaját?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

igen,de hazudok.


Nem kell megenni. Tudod hogy csunálják?

2011. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Az íze nagyon finom! Vau-vau!


Üdv: Blöki

2011. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én a temető mellett vagyok mégsem vagyok ennyire szellemes ;)


Egyébként igen, láttam hogy hogyan csinálják a kaját és elmondanám neked (ez konkrétan a Kitekat), hogy az üzembe csak és kizárólag cipővédő zacskóval lehet bemenni és nagyon szigorú előírásaik vannak. Betartják, amit reklámoznak, hogy válogatott húsból készítik(pont ezért rengeteg a hulladék, mivel a rossz húst kidobják) és valóban tiszta környezetben.


Míg az emberi fogyasztásra "ALKALMAS" ételeket (pl. májkrém, vagdalthús, olcsó párizsi stb.) ehhez képest sokkal lazábban veszik, oda bárki bemehet pl. utcai cipővel, nem figyelnek nagyon nagy mértékben a tisztaságra(hát amikor megláttam 1-2 ott dolgozó munkást.. nem is tudom, már attól elment az étvágyam) és mindent (de ezt értsd akár szó szerint) beleraknak, összedarálnak neked abba, amit te megeszel. A lehető leggusztustalanabb cuccokat, amiket egyébként nézni sem bírsz.


Nos melyik a jobb?


(a fent leírtakat saját szemmel láttam, és (sajnos) semmi túlzás nincs bennük)

2011. aug. 11. 00:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Agyiszinten volt egy videó... Kár,hogy most nem találom,pedig kibadurva volt....
2011. aug. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
viszkasz juniort kóstoltam haverommal,
2011. aug. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor már én is kíváncsi vagyok milyen íze lehet...
2011. aug. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Chappi-gyárban több méter magas húskupacok vannak, zöldülnek már... Ez a hulladék? Nem, ami már megzöldült, abból a táp lesz.
2011. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még nem. De finom?

Mert ha igen, akkor megkóstolom... Van itthon Pedigree.

2011. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!