Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondjatok kérlek olyan HÉTKÖZN...

Mondjatok kérlek olyan HÉTKÖZNAPI betegségeket, amiknél semmiképpen sem szabad alkoholt inni!?

Figyelt kérdés
Hamarosan megyek (gimis) gólyatáborba, és olvastam, hogy néha visznek piát, de én nem akarok inni, mert félek hogy beleraknak valami cuccost.
2011. aug. 10. 20:17
 1/7 anonim válasza:
Bocs, de szerintem ezzel csak hülyének fognak nézni. És ha azt mondanád, hogy nem kérsz?
2011. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha azt mondják hogy beszari vagyok?
2011. aug. 10. 20:33
 3/7 anonim válasza:
Ha buta kifogásokat keresel, még inkább annak fogsz tűnni. Légy határozott és senki sem tart majd beszarinak!
2011. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát, köszi a biztatást

kicsit félek a gólyatábortól...

már az összes ilyen kérdést végig olvastam itt

2011. aug. 10. 20:39
 5/7 anonim válasza:
Én is féltem a főiskolaitól... szóval tapasztalatból írok. Ne érezd azt, hogy mindent meg kell tenned, nehogy hülyének nézzenek! Hidd el, ha kiállsz magadért az a legjobb amit tehetsz, ahelyett, hogy másnap mindent megbánj! Tehát, ha inni akarsz, igyál, de ha nem, akkor ne, de a te döntésed legyen, ne másé. A következményeket csak te fogod viselni, nem más!
2011. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugi

Nem itathatnak veled alkoholt, mert a gimis gólyatáborokban ott vannak a tanárok is....

2011. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ne keress kifogásokat, mert az gázabb lesz.

egyszerűen mond meg, hogy te nem iszol, mert kipróbáltad már egy párszor, és nem igazán jön be. nem az alkoholon fog múlni, hogy hogy fogsz kijönni a leendő osztálytársaiddal.

2011. aug. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!