Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak húsvétkor?

Mit csináljak húsvétkor?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálom a húsvétot.Egyrészt nekem ez nem ünnep,én ilyenkor nem ünneplek semmit,tudom hogy egyházi meg minden,de sztem ez nem ünnep.Másrészt az a hülye locslkodás,régen még elment,de mostmár tök ciki,hogy eljönnek az oszt.társaim,és elmagokják a verset,én meg odaadom nekik a pénzt,és már mennek is.Közbe meg egy szót se szól senki.Nálunk általába így szokott kinézni.De már elegem van ebből,tök ciki az egész.Valahogy elszeretném kerülni ezt az egészet,nincs valami ötletetek??Az a baj,hogy anyumnak már mondtam,hogy tegyünk ugy mintha nem lenénnk itthon,de ő azt mondja,hohy az bunkóság.Meg az a baj hogy mindig tök korán jönnek,ilyen 7-fél8 körül.Lécci adjatok valami tippet,már holnap húsvét hétfő lesz!!!Köszi:)15/lány
2009. ápr. 12. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudsz elmenni valamelyik barátnődhöz?
2009. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát... én megmondom őszintén, nem engedem be őket. Komolyan még idegenek is jönnek, pénzt kunyerálni. Jönnek a rokonok és kész. Lehet, hogy bunkóság, de akkor is ez az egyik legjobb megoldás, vagy pedig menj el barátnőddel sétálni, esetleg aludj jó sokáig, és utána ne kelj fel. :)
2009. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen egyetértek veled most is itt osztom anyának az észt hogy mennyire utálom a húsvétot. Általában azt csinálom hogy átalszom a délelőttöt eszek és visszafekszek az ágyba olvasok, tv-t nézek vagy alszok.:)(Most is ezt tenném csak küldtek egy csomó húsvétos SMS-t és elfelejtettem lenémítani.)Locsoláskor pedig elmegyünk valahova.
2009. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is inkább alud át a dél elöttet:D Én fiú vagyok ezért szeretem a húsvétot de épp ezért nem megyek el egy osztály társamhoz se mert szerintem elég gáz kiállni és elmondani egy verset...ezért csak a családhoz és a család közeli barátaihoz megyünk...És így is csak délután érünk haza....:D Pedig reggel 7-8 körül elindulunk...:D Elég ennyi... Még elmenni az osztály társakhoz...nem is tudnék mert közölték hogy bezárják az ajtókat és nem engednek be senkitXD
2009. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Világosítsd fel az osztálytársaidat és anyukádat, hogy te mostantól nem ünnepled a húsvétot. Én fiú létemre nem ünnepeltem, mert már annyira elegem van ebből a hülyeségből. Amikor felmentünk a rokonokhoz szépen bejelentettem, hogy nem locsolok. Még a vallásos mamám is simán vette.
2009. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!