Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha el kell költöznöm egyetem...

Ha el kell költöznöm egyetem miatt egy másik városba, egyedül menjek lakni (vagyis kiskutyámmal) egy nagyon szép lakásba vagy költözzek be vadidegenekhez (ahova talán nem vihetek kutyust) egy talán nem olyan szép helyre?

Figyelt kérdés
Hogy jobb, szerintetek?
2011. aug. 11. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok, amikor elköltöztem otthonról én egyedül laktam 2 évig, aztán 1 évig együtt laktam egy baráttal és a nővérével. Na azóta csak egyedül... Én speciel nem bírok lakótársakkal együtt élni. De vannak akik meg azt mondják,hogy egyedül nem bírnának élni, szóval az alapján dönts,hogy te milyen vagy.
2011. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és mikor hazamész, nincs olyan érzésed néha, hogy "összenyom" a négy fal és rádomlik a mennyezet meg minden olyan sötét, tök egyedül?? ez hülyén hangzik, de én attól tartok, hogy majd folyton félni meg bőgni fogok. :))

mondjuk teljesen ismeretlenekkel sem biztos, hogy könnyebb lenne...

2011. aug. 11. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs:) Pont ezért írtam, hogy az alapján dönts, hogy te milyen vagy. Én inkább magányos farkas vagyok (ez de jó kifejezés a magamnak való helyett:P) és alapból attól tartottam, hogy úristen mi lesz ha másokkal együtt kell élnem (azelőtt enyukámmal éltem egy lakásban de már azt sem szerettem). Szerintem ha felmerül a gondolat, hogy nem fogsz tudni egyedül lakni akkor lehet, hogy inkább másokkal kellene. De szerintem találsz olyan helyet is ahova vihetsz kutyát és többen laktok együtt, nekem voltak olyan csoporttársaim akik egy kertesházat béreltek és tartottak kutyát/macskát az egyetem alatt.
2011. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
oda mennék, ahova vihetem a kiskutyámat is...
2011. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!