Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A filmekben éjjel a temetőkben...

A filmekben éjjel a temetőkben lévő ködnek látszó anyag valójában mi és létezik e a valóságban és mi a neve?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Száraz jég ,létezik :D nem tudom h miből is áll, keress rá interneten :D
2009. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

A szárazjég szilárd széndioxid, az hogy lenne már temetőben? Esetleg azzal állítják elő.

Amúgy nem csak temetőben hanem sűrű aljnövényzetű területem előfordul, amikor a talaj melegebb mint a fölötte lévő levegő és ezért párolog a talaj.

2009. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogyan keletkezik?
2009. ápr. 12. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Igen, a köd egy létező dolog, ha néha este elmennél valahova, láthatnál is természeti jelenségeket. Arra már nem is merek gondolni, hogy hajnalban menj el valahová, mert akkor gyakori a köd.


A száraz jég pedig laborokban keletkezik. :)

2009. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
a filmesek úgy oldják meg, hogy szárazjeget forróvízbe raknak, attól lesz olyan fura füst, és a szárazjeget nem kell laborban előállítani, régebben kémiából tanultuk, hogyen lehet megcsinálni, de már nem emlékszem rá
2009. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Hazer ködgépet használnak hozzá a filmes jelenetekben. Mielőtt valaki beugatna onnan tudom, hogy ilyenekkel is foglalkozom...
2009. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!