Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lánynak vagy fiúnak jobb lenni?

Lánynak vagy fiúnak jobb lenni?

Figyelt kérdés
:)
2009. ápr. 12. 20:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%
Én lány vagyok, tehát csak erről nyilatkozhatok, de én imádok nő lenni! Egyszer kipróbálnám férfiként is magam, de alapvetően én nőnek születtem 100%-an.
2009. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
Ez jó kérdés. Én örülök, hogy fiúnak születtem. Szerintem a lányoknak sok szempontból nehezebb dolguk van.
2009. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%
nehezebb, de pl. én nem tudnám magam elképzelni fiúként boldogan!!! :))
2009. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
83%
olyan embert kéne megkérdezni, aki átoperáltatta magát:) bár azért kérdéses, hogy mennyire tud teljes életet élni az operáció után, és hogy mennyire látja objekítven a dolgokat, hiszen nyilván nem viccből váltott nemet:)
2009. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
84%

Fiúnak!

(16/F)

2009. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%
Én fiúnak születtem, és nem voltam még lány sosem.Szerintem nekünk fiúknak,férfiaknak jobb,és sokminden sokkal könnyebb,és egyszerűbb.Van persze olyan is,amiben a lányoknak van előnyük,és jobb dolguk,de alapjába véve nekünk még mindig könnyebb.(pl,nem nekünk kell szülni.)
2009. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%

Lány vagyok, szeretek lány lenni, még akkor is ha nehezebb sok szempontból... De szerintem a fiúk fiúk szeretnek lenni, a lányok meg lányok...:))

L/14

2009. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
90%

szerintem is a fiúk azt fogják mondani, hogy fiúnak a lányok meg hogy lánynak jobb lenni, kivéve ha amúgy rosszul érzik magukat a bőrükben...

a szülésről meg annyit, hogy tényleg nehéz, de utána óriási a boldogság, nagy a "kárpótlás":) és hát általában ebben az anyának nagyobb része van, mint az apának, akkor is, a boldog és kiegyensúlyozott a család

2009. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%

Lány vagyok, és szeretek az lenni :D

Sokkal színesebben öltözhetünk, szoknya-nadrág, blúz-póló, bármi kombináció lehetséges, a frizuránk százféle lehet...

Sminkelhetünk, viselkedhetünk babásan /de nem hisztizve!/, nőcisen...

Barátom mondta volt egyszer: "De rossz lehet nektek menstruálni, /olyankor tökre együttérez velem/, miért nem inkább az orrotok folyik egy hétig? Miért lett veletek így kiszúrva?" Édes, nem?

Mindent összevetve, és nagyon szeretek 'nő' lenni :)

21/L

2009. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
98%

hát megoszlanak a vélemények

nőknek nehezebb a dolguk mert:menzi, szülés

férfiaknak, hát nem is tom ott mi lehet :D

14*L

2009. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!