Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj-e a kíváncsiságom, ha ki...

Baj-e a kíváncsiságom, ha ki szeretném próbálni mit tudnak a tudatmódosító szerek? Elég elítélendő.

Figyelt kérdés
szóval hát az ember ugye kíváncsi lény... a véleményetekre lennék kíváncsi mennyire ítélitek el a helyzetemet. eldöntöttem hogy ki szeretném próbálni mit tudnak a tudatmódosító szerek... az illegálisakra gondolok. tisztában vagyok a veszélyeivel és a következményeivel. egyszer nyúltam a fűhöz, higítóhoz(tudom hogy a legocsmányabb) és egy szem extasyhoz. megtapasztaltam a hatásukat és nem is érzek késztetést hogy éljek velük. tisztában avgyok a dolgokkal pl. heroinhoz életemben nem nyúlnék, mert olvastam hogy akár 1 alkalom után mit alakít ki..nem hiszem hogy többet jelen lesz az előbb felsoroltakból valami is az életemben többet. szóval szerintetek így is nagyon elítélendő amit tettem? hogy kipróbáltam kíváncsiságból de csak egyszeri..
2009. ápr. 12. 21:37
 1/7 A kérdező kommentje:
hozzáteszem hogy egyszer volt berúgásom is, mégsem lettem alkesz, és elég ritkán iszok piát is
2009. ápr. 12. 21:38
 2/7 anonim válasza:
91%
nem elítélendő számomra.de azért ne nagyon hangoztasd,sokan vannak,akik nagyon nagyon elítélik. én a mai napig élek a fű hatásával,jelenleg is:-)
2009. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem baj.

Másokkal sem az a baj, hogy kipróbálnak valamit, hanem az, hogy rákattannak és folytatják.

És most nem csak a drogokra gondolok, hanem sokminden másra is.

Ami fiatal korban menőnek számít, aztán nem szoknak le róla.

Szemetelés, köpködés, piálás, stb.

Ismétlem, nem azzal van a baj,hogy kipróbálják, hanem azzal, hogy még akkor is csinálják, mikor tudják, hogy nem jó.

2009. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

már miért lenne elítélendő. énis ki próbáltam a speedet, lsd-t.

mondván érdekel h mit "hoz" ki belőlem. hát semmi olyan nemvolt ami miatt azt mondtam volna h "nah hó végén meek venni még".


bár higító ragasztó meg egyéb szintetikus házi cuccok semmiféleképp nem jönnének kapóra nálam és nem is fogom kipróbálni őket.

2009. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem elítélendő, nem értem miért haragszol magadra vagy miért gondolod ezt.

De, ha tudod, hogy neked ezek gondot okoznak és lelkiismeret furdalásod van utána akkor miért teszel ilyet? Szerintem hülyeség megbánni dolgokat. El kell dönteni, hogy akarod vagy nem, bevállalod-e vagy sem és akkor aszerint cselekedni.


Én nem ítélnék el emiatt senkit.

Másért sem. Nem az számít, hogy milyen ember volt a múltban ( na jó ha megölt jó embereket unalomból akkor azért nehezen tudnék szemet hunyni...) hanem, hogy most milyen. És hogy velem milyen.


Te semmi rosszat nem tettél ezért nem értem miért kell elítélni valakit. Biztos van olyan aki egyből elmondana mindennek és megszakítaná veled a kapcsolatot, de szerintem kevés ilyen ember van és én nem is tudok az ilyenekkel azonosulni.

2009. ápr. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem az a lényeg, hogy elítélendő-e, hanem hogy milyen következményei lehetnek. ez pedig személyiségfüggő, olyan embernek, aki alapból labilisabb idegzetű, esetleg depresszióra hajlamos, bizonytalan önmagában, nincsenek céljai, legfőképp pedig befolyásolható, annak semmiképp sem ajánlanám bármilyen tudatmódosító kipróbálását, mert nagyon könnyen a rabjává válhat, úgy hogy észre sem veszi.
2009. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tudatmódosítás nagyjából egyidős az emberiséggel, így én nem ítélem el! Szerintem az totál normális, ha valaki néhanap berúg, vagy beszív! Én nem ítélem el azokat, akik tudatmódosítókkal élnek, mert én is hétvégente füvezek a spanokkal! Meg szívtunk látnok zsályát, meg zabáltunk hajnalka magot XD De én naturalista vagyok és soha nem szednék be műanyagot! Nem értem az embereket, akik ez alapján ítélik el a társaikat, hisz én a kis light-os hobbimmal nem ártok senkinek sem, nem úgy, minta a kocsmából hazatérő részeg disznó, aki vasalóval agyonveri a feleségét! Szóval én csak az agresszív alkeszt ítélem el!
2009. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!