Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ettől a rossz időtől úgy rám...

Ettől a rossz időtől úgy rám jött a karácsonyi hangulat?

Figyelt kérdés
Ti hogy vagytok vele? Én már nagyon karácsonyoznék:S Rossz ez az időjárás, egyre inkább a karácsonyt várom.
2011. aug. 13. 18:51
 1/4 anonim válasza:
Rossz idő? Szegeden konkrétan 30 fok van...
2011. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ava87 ***** válasza:

Nálunk is meleg van, csak egy picit dörgött az ég, de már elmentek a felhők :)

Én inkább az őszt várom, azt az igazi, szép őszt, amikor minden fa színes, sárgák és vörösek a levelek, és lehet végre sütőtököt venni a zöldségesnél :) Akkor aztán annyi sütőtök levest, meg sütőtökös sütit csinálok, hogy a fülünkön jön majd ki :) Nagyon szeretem az őszt, ha éppen nem esik az eső, és olyan jó kis kardigános idő van :)

2011. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

itt hetek óta (pestmegye) rossz idő van, a héten 3 napig sütött a nap és ezzel kész kifújt a nyár...

olyan jó lenne már a kandallónál melegedni, nézni bentről ahogy esik a hó és kint mindent fehérbe borít, ajándékokat csomagolni és fát állítani:))

2011. aug. 13. 19:23
 4/4 anonim válasza:
Én is pest megyén lakom, és nincs is rossz idő...:D
2011. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!