Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tehetek rendörségi feljelentés...

Tehetek rendörségi feljelentést ugy hogy nem tölem loptak de az enyémet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy volt egy 20ezer forintos táskám amit kölcsönadtam egy barátomnak (aminek a zsebeibe még ki tudja mi volt) amibe ö is belepakolta a cuccait, berakta és bezárta egy szekrénybe és lement edzeni (edzötábora van). Estére otthagyta a cuccait bezárva azt másnap reggel nem volt ott. A biztonsági örök nem mondanak semmit mondván ök nem tudnak mit csinálni az edzö is ugyanezt mondja de nekem viszon tul fontos a táskám és ami benne volt..nem az értéke miatt mert számomra eszmei értéke van. A kérdés a következö: Tehetek ugy rendörségi feljelentést h nem tölem lopták el a dolgokat de amit elloptak az enyém volt? (Azokkal az értékekkel együtt amik benne voltak kb 30e ft-t loptak..ez már nagyértékü lopásnak számit?)

Elöre is köszi a segitséget!


2011. aug. 17. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, de lehet, hogy a barátodat sodrod bajba vele.
2011. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem nálad volt, nem neked kell feljelentést tenni. Te csak a barátoddal fizettesd ki a károdat, de a többi az ő gondja.
2011. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de itt a gond a hogy nekem nem az értéke kell hanem maga a táska és az ami benne volt..ezért gondoltam ha feljelentést teszek és a rendörök esetleg csinálnak valamit akkor visszakapom a táskám..
2011. aug. 17. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Na erre ne számíts!

Ha van sejtésed, hogy ki tehette, akkor esetleg magad felkeresheted és visszavásárolhatod. De a rendőrök semmit sem fognak tenni papírok kitöltögetésén és max. egy helyszíni szemlén túl.

2011. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!