Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szégyen?...

Szerintetek ez szégyen? Szlovakiaba elek, magyarul tudok folyékonyan, de ha már szlovákul kell megszólalnom. Hát annyira nem tudok! Véleményeteket kérem

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
velem is így van :D csak én Ukrajnában élek és én is folyékonyan beszélek magyarul de ukránul már nem annyira :/
2011. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azért,mert soha nem voltunk rászorulva!De viszont ha el kell menni intézkedni,akkor az elég szégyen, h van több dolog amit nem értek!
2011. aug. 17. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is folyékonyan beszélek magyarul, de ha már más nyelven kell megszólalnom, gondban vagyok.
2011. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Azért ha valaki él egy országban, szerintem elvárható, hogy beszélje az adott nyelvet. Így gondolom a külföldön élő magyarokról, az itt élő külföldiekről.

Ha kimennék élni egy idegen országba, az első lenne, hogy a nyelvét tanuljam, akkor is, ha mondjuk a munka miatt nem lennék annyira rászorulva.

2011. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem szégyen....
2017. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
4# nem elvárható! És nem is szégyen. Így voltam vele én is, az ismerőseim közül is így vannak
2021. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ja mám taky názor ze musis sa dohovorit

aj ked to tazke

ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!