Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem örülnek a mai...

Miért nem örülnek a mai fiatalok, hogy még nem nőttek fel?

Figyelt kérdés
Az élet szívás amikor felnősz, csupa felelősség, stressz, megélési gondok. Örüljetek amíg gyerekek vagytok, és anyu meg apu gondoskodik rólatok, mert amint keresőképesek lesztek az élet nyomorulttá válik! Éljetek boldogan amíg gyerekek vagytok, és ne okoljátok mindenért a szüleiteket! Bocs, ez kijött belőlem.
2011. aug. 23. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is a média hatása,bár ki tudja.Én pl nem akarok felnőni,csak idegesít,hogy mostanában elég furcsán érzem magam...14/L
2011. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 16 éves vagyok és baromira örültem volna, ha nem kell felnőnöm. De fel kellett, az elmúlt 1 évben volt amikor teljesen saját magamat kellett fenntartanom, volt amikor csak háztartást és egyebeket kellett ellátnom... Hozzáteszem, ezutóbbit szívesen csináltam, csak azóta szakítottam az exemmel. :D De volt egy egész hosszú időszak ami minden szempontból brutális volt, sokkal nehezebb, mintha 20 évesen kellett volna végigcsinálnom, már csak a jogi dolgok miatt is...

Most visszakerültem családba, de fogalmam sincs, hogy fogok tudni megint gyerekként működni... Szerintem sehogy, és az a baj, hogy ezt anyámék nem fogják megérteni, mert akárhogyan is éltem, ők abban nem vettek részt, tehát ugyanúgy kislányként kezelnek.

2011. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!