Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ballagási képem hátoldalára...

Ballagási képem hátoldalára két legkedvesebb barátnőmnek szeretnék egy rövid verset, vagy idézetet írni a barátságunkról. Milyen szövegeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Aki tudna egy verset, vagy idézetet, a fent említett kép hátoldalára, leírná nekem ?
2009. ápr. 17. 22:30
 1/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom a barátom a Google, de egyedi szöveget szeretnék !!

Köszönöm.:)

2009. ápr. 17. 22:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy idő után megtanulod a finom különbségtételt a kézfogás és az önfeladás között,

És megtanulod, hogy a vonzalom nem azonos a szerelemmel és a társaság a biztonsággal,

És kezded megérteni, hogy a csók nem pecsét és a bók nem esküszó,

És hozzászoksz, hogy emelt fővel és nyitott szemmel fogadd a vereséget, a felnőtt méltóságával, nem pedig a gyermek kétségbeesésével,

És belejössz, hogy minden tervedet a mára alapozd, mert a holnap talaja túl ingatag ehhez.

Egy idő után kitapasztalod, hogy még a napsugár is éget, ha túl sokáig ér.

Műveled hát saját kertecskédet, magad ékesíted fel lelkedet, nem mástól várod, hogy virágot hozzon neked.

És megtanulod, hogy valóban sokat kibírsz…

Hogy valóban erős vagy.

És valóban értékes.”

En ezt fogom irni, vagy legalabbis egy reszletet ebbol, szerintem ebben minden benne van. Egy masik kepre meg csak annyit irok, hogy "Nem irom, hogy emlekul, mert akkor tul sokmindent felkellene sorolnom ide, es igaz, a szavak uresek, kivanom hogy...(s jon egy szemelyes uzenet)" Termeszetesen nem bucsuzom tole, csak emleket adok neki:) remelem segitettem kicsit

2009. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg egy eszembe jutott:

Örvendj a hóvirágnak,az ibolyának és a búzavirágnak.Ha egyedül vagy,annak,hogy egyedül lehetsz,ha nem vagy egyedül,annak,hogy nem kell egyedül lenned.Vágyódj arra,amit a holnap hoz,és örvendj annak,ami ma van.Minden talajban megterem valamiféle virág.Minden napnak van valamilyen öröme.Neveld rá a szemed,hogy meglássa azt."

Szerintem ez is nagyon szep:) En is iden vegzek, sok sikert Neked:)

2009. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

www.idezetek.lap.hu

Nagyon jó! Sok idézet van a barátságról...

2009. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenki !! :)
2009. ápr. 18. 21:03
 6/7 A kérdező kommentje:
* elnézést, : Mindenkinek !! :)
2009. ápr. 18. 21:04
 7/7 A kérdező kommentje:

Találtam egyet, ha valakinek tetszik, írhatja !


Ha kell segíts

ha kell nevet

ha kell szorít

ha kell szeret

ha kell hallgat

ha kell beszél

ha kell faggat

ha kell remél

ha kell ölel

ha kell sír,lát

mert ilyen egy igaz barát !! :)

2009. máj. 13. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!