Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hól vannak szebb lányok,...

Hól vannak szebb lányok, Pécs, Debrecen, Györ vagy Budapesten?

Figyelt kérdés

Igazából Budapestet nem ki lehet vonni a kérdésböl mert oda úgyse vessznek fel egyetemen...


Debrecen nekem úgy tünik mintha jó csajok vannak ott, de ugyan akkor csak pesten voltam szóval nincs sok mondani valóm a témában.


2011. aug. 28. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szegeden :D

de tényleg

2011. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mézespuszedli válasza:
69%
Természetesen Pécsen ;)
2011. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok a kérdéshez.
2011. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, te nem vagy szép, csak okos...XD
2011. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Egyértelmű, hogy Győr! :) Én is győri vagyok!
2011. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Debrecenben tényleg sok jó csaj van! :)
2011. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pécs.
2012. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pécs vagy Győr! Debrecent nem ajánlom! Én oda járok most egyetemre, de a lányok nagy része itt és általában ebben a kelet-magyarországi régióban (amibe sajnos én is beleszülettem), valami irdatlan sötét, de olyan mértékben, hogy ezt a kinézetük sem ellensúlyozza. Ez még az egyetemen is így van, tele van buta libákkal, akik max. arra jók! Szexuális kalandozgatásra végül is jó ez a hely, de ha komolyabb kapcsolatot akarsz, akkor felejtős.


Pesten és a Dunántúlon sokkal több az értelmesebb, kedvesebb lány, nekem ez mindig rögtön feltűnik, ha az ottani haveri körömmel megyünk bulizni Pesten vagy Győrben, ja és nincs rajtuk centi vastag púder, mint errefelé, ahol sok lány egy papagájra emlékeztet.


Látom már valószínűleg már nem aktuális a kérdés számodra, azért remélem jól választottál.

2013. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, a Debreceni Egyetem az tényleg durva, kb. olyan plázarib*nc képző. Annyi flegma, buta, pénzéhes pics*t sehol nem találsz, talán csak a nyíregyi fősulin. Tényleg az van, hogy úgy néznek ki, mint aki fejjel beleesett egy zsák púderbe, meg az a szénné szolizott bőrük is roppant "elegáns". Az ELTE-n vagy a Pázmányon valamiért ilyenekkel nem találkoztam.
2013. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Értelmesebb és stílusos, nőies lányok pl. az ELTE-n vannak. A Debrecenben Egyetemen valóban sok, főleg a környező hajdúsági és szabolcsi falvakból felkerült műveletlen és ízléstelen liba, akik csak a zsetonra és az izomra mennek. Maguk a debreceni lányok nekem külsőre se jönnek be, mert nagyon barnák. A hajdúsági emberekre alapból jellemző, hogy ritkább köztük a világosabb bőrű, világosabb hajú, szép, tiszta, kerek európai arc, zöld vagy kék szemekkel. Debrecenre és környékére főleg a szikár arcvonások, a sötétebb bőr, sötétebb haj, barna vagy fekete szemek jellemzőek. Én miskolci vagyok, és még amikor általános suliba lett egy hajdúsámsoni osztálytársunk, mindenki azt hitte rá először, hogy cigány. Ez valószínűleg annak tudható be, hogy abban a régióban kevésbé keveredtek a szlávokkal, inkább a kun és a székely hatás jellemző (mint általában az alföld nagy részére).


Pécsen és általában Baranyában a sváb hatás miatt már jóval több a "szöszi", kék szemű lány. Persze attól függ, hogy milyen csajokra buksz. Viszont az megint csak való igaz, hogy a Dunántúlon sokkal értelmesebbek a lányok és általában az emberek, mint a keleti régióban.

2014. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!