Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyák napjára mit vegyek vagy...

Anyák napjára mit vegyek vagy készítsek anyukámnak, ami nem olyan megszokott?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy nem ilyesmiket: virág, csoki stb.,hanem valami különlegeset.
2009. ápr. 18. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolj neki valamit,és azt esetleg be is lehet kereteztetni,vagy ha veszel egy átlátszó vázát,arra lehet üvegfestássel rajzolni bármit.De tudok olyat is akik pólóra rávasaltatták a tesójukkal a képüket,és azt adták anyák napjára
2009. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Készíts számítógépen valamilyen képet és/vagy vicces szöveget, nyomasd rá egy pólóra, és add neki azt oda. ("Én vagyok a világ anyukája a fiam szerint - Persze, csak ha pénz kell neki!")
2009. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én apukámnak karácsonyra karc-képet vettem, az angol neve engraving art. Egy fekete tábla rajta szürke minta. Én Eiffel-tornyosat készítettem. A szürke vonalakat át kell húzni egy hozzá adott karctollal. Ha le lett kaparva, ezüstösen csillog. Szerintem nagyon szépen néz ki. Sok türelem kell hozzá, meg némi kézügyesség.
2009. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!