Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet megváltoztatni egy...

Hogy lehet megváltoztatni egy emberről kialakult véleményt?

Figyelt kérdés
Engem sokan nem olyannak ismernek mint amilyen vagyok. Csendesnek meg visszahúzódónak gondolnak ami nem is igaz de mégis ezt látják.
2011. aug. 29. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint ha én írtam volna. Magadról szeretnél más véleményt hallani? Semmikép se tegyél olyan dolgot amit nem várnának, ne legyen éles váltás csak szépen, fokozatosan, de ha a te személyiséged ilyen, hogy nyugodt vagy nem mindig pörögsz akkor meg minek változtatni?
2011. aug. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én pörgök, röhögök,hülyülök és mindent csinálok ha megfelelő társaságban vagyok,de valahol nem tudok kibontakozni,utána váltani meg nehéz
2011. aug. 30. 17:57
 3/4 anonim válasza:
MERT NEMMERED KIMUTATNI AZ ERZESEIDET EZERT GONDOLNAK MAST ROLAD AMIJEN VAGY EGYKICSIT SZABADULJ FEL
2011. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Légy nyitottabb, ismerkedj emberekkel, merj beszélgetni velük bármiről. Idő után azt gondolják rólad amilyen vagy.
2011. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!