Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kéne nekem valaki aki eljátsza...

Ducky07 kérdése:

Kéne nekem valaki aki eljátszaná a Santana- Europe c. számot! Megoldható lenne? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Szüleimnek novemberben lesz a házassági évfordulójuk. Amikor összeházasodtak, Santana-Europe c. számára vonultak be a terembe. Egy nagyon nagy szabású ajándékban gondolkodtam ebben az évben, mikor rájöttem erre: Mi lenne ha anyuékat elküldenénk étterembe és ott meglepném őt egy élő zenekarral v csak 1 gitárossal aki ezt eljátszaná! Csak érdekelne h szerintetek ez megoldható lenne vhogy? Nem tudom hol kezdjek keresni :( Segítsetek kérlek! Örömet szeretnék szerezni anyukámnak!
2011. szept. 1. 23:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!