Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova/vagy kihez lehet fordulni...

Hova/vagy kihez lehet fordulni névtelenül, ha a főnököm agresszívan viselkedett velem és majdnem bántalmazott is?

Figyelt kérdés
Esetleg a Munkavédelmi Felügyelőséghez csak gondolom ott névtelenül nem igazán megy ez az egész.Azért szeretném a feljelentést névtelenül megtenni ,mert félek tőle,hogy valahogy megtorolja rajtam ezt az egészet a főnököm vagyis most már csak a volt főnököm...de akkor is.
2011. szept. 3. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendőrség ha komolyan akarod, vagy a férjedhez hogy ellássa a baját! kis pökhendi lehet jó nagy pofával! (A lapáttal verném arcon ha nagyon felhúzna és nem érdekelne! de ez én vagyok).
2011. szept. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a rendőrségen nem biztos hogy komolyan foglalkoznának az ügyeddel, munkaügyi bíróságot próbált. de ott se névtelenül. ha azok után ártana Neked valamilyen formában akkor tényleg nagy állat lehet.
2011. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,hát igazából ő tényleg nagy állat.:S

Én is olyan szívesen vissza pofáztam volna neki,de én egy gyenge nő vagyok és akkor komolyan megijedtem,hogy kapok tőle egyet és akkor tuti ott maradok...de ezt akkor sem fogom annyiban hagyni

2011. szept. 4. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:

09.29. vagyok


állj ki az igazad mellett, sajnos sok munkáltató bármit megtehet, tudják jól hogy ilyen viszonyok mellett a dolgozó meghunyászkodik, ha meg visszaszól akkor holnap már nem is kell felvennie a munkát. de ez túlmegy minden határon hogy majdnem megvert. jóhogy elbír egy nővel, asszem egy kigyúrt fickóval nem tehette volna meg ilyen simán.

2011. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!