Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 nappal ezelőtt vettem egy...

2 nappal ezelőtt vettem egy cipőt. Rájöttem, hogy nem tudom hordani, mert nagyon kemény az orra, és állandóan érzem, nyom. Nem is fog bepuhulni, ki van keményítve. Visszavihetem kicserélni egy másik típusura?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Igen!
2009. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt rajtad az utcán az látszani fog rajta, és ha nincs semmi baja, mármint ami garanciális probléma lenne, szakadás, törés nem hinném, hogy jó szándékból kicserélik. Az meg, hogy kemény a bolt nem tehet róla, te választottad, kifizetted, ha nincs vele semmi más baj, nem fogják kicserélni.
2009. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha két napja vetted és nem hordtad, ki kell hogy cseréljék!! (1)
2009. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első válasz a helyes. 3 napon belűl indoklás nélkül kötelesek kicserélni.
2009. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Amennyiben nem hordta, viszont ha utcán viselte az látszani fog rajta. Nem fogják kicserélni. Egy kenyeret sem viszel vissza úgy a boltba, hogy levágsz belőle egy szeletet és visszaviszed másnap, bocs de nem ízlik.
2009. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak a kenyér egy-két száz Ft, egy cipő meg 13000. Igen, nekem kellett volna körültekintőbb lennem. Igaz, hogy akkor nem éreztem így. Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 24. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!