Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy 16 éves lánybar...

Mit vegyek egy 16 éves lánybarátomnak szülinapjára? Még van rá egy hónapom. (15/F)

Figyelt kérdés
16 éves a lány, max. 5-6 ezer forintom van rá. Nincs ötletem...azon gondolkoztam, hogy egy barátnőjével elmegyek vásárolni neki ruhát...jó ötlet? Vagy egyéb? Köszi :))
2011. szept. 18. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a ruhát nem találom jó ötletnek, még akkor sem, ha egy barátnője segítségét kéred.

Ami szerintem jó: egy szép könyv, vagy izgalmas regény (nyilván olyan témában, ami őt érdekli), most több könyvesboltban (pl alexandra, libri) vannak/ voltak elég nagy akciók. Esetleg valami különlegesebb csokoládé, ha szereti az ilyesmit, de az eredeti dvd, cd is szép ajándék szerintem. Ezek passzolnak ahhoz az összeghez, amit írtál, de azt ne feledd, h nem az ajándékra fordított összeg a fontos, hanem, h gondoltál a megajándékozottra.

2011. szept. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ékszer? parfüm? kozmetikum? én ezeknek örülnék :))

23L

2011. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Hmm...kozmetikum alatt mire gondolsz?:))

És milyen ékszer jönne ki az általam leírt összegből? Minden javaslatot szeretettel várok :))

Köszi az elsőnek is :))

2011. szept. 18. 23:52
 4/8 anonim ***** válasza:

kozmetikum alatt pl. szempillaspirál, rúzs, nem tudom használ-e ilyeneket, de egy jó minőségű márkás darab ebből is többezer ft.

ékszer pedig: ekkora összegből ezüst láncot is vehetsz valami szép, divatos medállal, vagy karkötő.. de bizsukban is vannak nagyon szépek és az olcsóbb is.

23L

2011. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

vagy egy szép öv? táska? (ha a barátnőjével mész)

23L

2011. szept. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Nekem is ma van a szülinapom >.< xdd

én oda adnám a pénzt :DD becsomagolva egy k*rva nagy dobozba és amikor kinyitja trá tráá tráá :DD

2011. szept. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen vásárlási utalványt lehet venni (pl. könyvesboltokban, vagy a H & M-ben is). Bár, ha te is 16 vagy, én soknak találok 5-6 ezer forintot. Nekünk legalábbis nagy összeg ez. A lányom barátainak is én fizetem a szülinapi ajándékot, nekem ennyire nem telik. Úgyhogy ő vett már könyvet, v. fiúnak jobbfajta bort, pólót.

Ha szeret olvasni, egy könyvet, v. utalványt jó ötletnek tartok, egy megrendelt tortával, esetleg amin rajta van az arcképe, vagy valami poénost (ez is elég drága). Szerintem toronyórát aranylánccal ebben a korban tán még se kéne vennetek egymásnak. A lányomék még azt is szokták csinálni, hogy a szülinaposnak lefoglalnak egy helyet, és ott az összes barát megköszönti. Esetleg összedobnak pár száz forintot, és közös ajándékot vesznek. Ezek is felejthetetlenek, jól szoktak elsülni.

2011. szept. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, h. azt csinálnám a helyedben, hogy elhívnám vásárolni azzal az ürüggyel, hogy te akarsz valamit venni magadnak. Közben úgy is nézne női cuccokat is, és ha valami nagyon megtetszik neki, ott, azonnal megvenném, és sok boldog szülinapot kívánnák neki. Jól meglepődne!
2011. szept. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!