Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a premier outlet...

Milyen a premier outlet center? Milyen árak vannak?

Figyelt kérdés

Mennyire hasonló a parndorfihoz? Milyen a választék?

Vagy az is olyan hogy sok a mérethiányos ruhadarab?

Vagy mit ajánlanátok pesten?


2011. szept. 26. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
én egyetlen egyszer voltam, az is régen volt, de az volt a tapasztalatom, hogy az árak kb ugyanolyanok, mint a többi üzletben, csak van egy-két akciós cucc, ami meg semmi különös, azon akadtam ki hogy pl egy egyszínű póló az egyik üzletben 1000 Ft volt, akciósan, de a mellette lévő zakó már 35ezer....szóval nekem nem érte meg....
2011. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a polgáriban voltunk, és hihetetlen :))

Az egésznek az a lényege, hogy a már kifutott, és/vagy mérethiányos darabokat szállítják oda. De olyan, mint egy rendes bolt.

Árak... Példának okáért én egy 15 ezres Converse cipőt 10 ezerért vettem.

Rendkívül jó hely, megéri elmenni szerintem. Mi nem megyünk gyakran, de ha ott vagyunk, akkor mindent megveszünk ami kell, sportcipők, pólók, utcai cipők.

Nincs hatalmas különbség az árak között, de ha a végösszeget vesszük egy ott eltöltött nap után.. meg lehet lepődni :D

2011. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

www.outletmarkasruha.hu


jó böngészést kívánok: Jánosi Zoltán

2012. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez vmi kínai link, jános?

nevetséges.

2013. márc. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Illetve Zoltán :D
2013. márc. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!