Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtudná mondani valaki hogy...

Megtudná mondani valaki hogy ez a telefonszám "kié" :06 90 900 991? Sehol nem találom és nem tudok rájönni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Enyém!


Reklám:

2011. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
gondolom küldtél rá sms-t és fogadjunk ncore-ért, pénzt buktad
2011. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Vezetékes telefon számláján jött egy kb 3000es plusz..és ez a szám hívása miatt..úgyhogy az sms kilőve és még mindig nem tudom mi lehet az.
2011. szept. 28. 18:52
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor az kellene megkérdezni, aki veled együtt lakik egy fedél alatt, hogy milyen számot hivott valaki
2011. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én biztos vagyok benne hogy az öcsém volt..mivel akkor csak én meg ő tartózkodtunk itthon és mivel nem én voltam..ezért kizárólagosan csak ő lehetett..de a kedves édesanyám -.- nem tudja ezt felfogni..ezért akarom megtudni hogy ez milyen szám..én egy online játékhoz vmilyen extrára gondolok..az öcsémet ismerve..de nem találtam semmit. :/
2011. szept. 28. 20:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez az hogy én se tudom kideríteni pedig keresem ezerrel, azt tudom tanácsolni első körben irány a telefon szolgálató és letiltatni az ilyen számok hivását ( emelt díjas távközlési szolgáltatás vagy hogy hivják). aadddig meg keresni. de az a legjobb ha végginézed öcséd előzményeit (netezés) és hogy milyen netes játékoldalakon van fent, és ott szétnézni (travian stb.), max te is beregisztrálsz és premium acc-ot keresel (max külföldi játékok köztis keresel, vagy face) keress mindent amit tudsz, és amihez ilyen lehetőség van
2011. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

egyszer szerepel rajta vagy többször? a hívás és így jött össze az összeg?

mert ha többszőr, (lehet valami tv-s, de lehet netes is)

2011. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van egy másik szám is.Ugyanaz mint az előző 06-90-900 csak a vége 992. Ez a két hívás asszem összesen 3 vagy külön-külön 3-3 perc..nem tudom de valahogy így..és kb 3000.
2011. szept. 28. 21:31
 9/12 anonim ***** válasza:
probáljátok meg felhivni az ügyfélszolgatót még most, és próbáljátok meg rajta keresztül letiltatni, nehogy több kárt okozzon a tesod(mert ha másra nem gyanakodtok, ez a megoldás mindeképp kell igyis ugyis, több 10 ezres számlákat lehet így alkotni, zsebpénzelvonást javaslok +ban, illetve ajánlok egy keyloggert a gépre telepiteni, ha kell ebben szívesen segitek ha pestiek vagytok, és be is állitani. meg kell tudni milyen játékokon van fent, mert sztem ez valami játékos oldal lesz de hogy 991, 992 végü ez tul feltünő, ez gyanus, de segíthetek is kideriteni távsegítséggel/rendszergazdai végzettségem van
2011. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hívd fel! :)
2011. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!