Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit lehet...

Ilyen helyzetben mit lehet tenni, hogyan reagáljak? (13/l)

Figyelt kérdés

Nos, az egész ott kezdődik, hogy egyik nap megláttam egy lányt az évfolyamról,(legyen most Timi) aki sírva ment be a mosdóba. A barátnőmmel együtt odamentünk, ő pedig elmondta mi történt: Egy másik lány (most akkor ő Dóri) azt mondta, az egész osztály előtt, hogy Timinek kicsik a mellei, és lapos a segge, meg hogy állati hülyén néz ki.

Teljesen ki voltam bukva, Timi az egyik legaranyosabb lány, Dóri pedig egészségtelenül is túlsúlyos, és még ő aláz másokat...Beszélgettünk erről a dologról a barátnőmmel. Nem tudom miket mondtam, nyilván nem dicsértem Dórit...

Az Én problémám ott kezdődik, hogy Dóri fülébe jutott, hogy miket mondtam róla. Dóri, és az ő baráti köre, letámadott engem a folyosón, hogy mégis ezt hogy gondoltam, és egyáltalán mi közöm hozzá.Megmondtam, hogy Timi a barátnőm, és aggasztó, hogy Dóri hogyan mer így viselkedni másokkal. Erre Dóri: Háát ő már bocsánatot kért.

Tudom, hogy ezt ő nem gondolta komolyan.(már a bocsánat kérést)

Azóta az eset óta, folyamatosan b*szogatnak. Nem kéne ráhajtanom másnak a pasijára, holott nem történt semmi stb.

Ha legközelebb is ehhez hasonló "észrevételük" lenne, akkor mit csináljak?

Vagy ha megint elő jön a Timi-s dolog? Csúnya dolgokat mondtam, igen, de azért valahol érzem, hogy igazam van.

Nem tudom mit mondjak, segítsetek! 13/l


2011. szept. 29. 16:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs, ha rossz kategória. :s
2011. szept. 29. 16:51
 2/3 Zuza88 ***** válasza:
87%
Az biztos, hogy ilyen helyzetben nem szabad nyuszinak lenni, de támadónak sem. Valahol a középúton van a jó reakció. Magabiztosan kell a Dóri elé állni, és közölni vele, hogy felvállalod amiket mondtál, és előbb nézzen magára, aztán fikázzon mást. Én a te helyedben hozzátenném, hogy nyilván azért szidja a kicsi melleket, meg a kicsi segget, mert frusztrált a súlya miatt, és többre vihetné, ha inkább kedves lenne, mert a szépségéért nem fogják szeretni. Azt meg hogy téged csesztet nyugodtan befejezheti, mert lepereg rólad, és csak saját magát járatja le, hiszen nincs undorítóbb dolog mint egy dagadt bunkó q..a! És nyugodtan szólj az osztályfőnöködnek.
2011. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez most jól jött!! :D


Csak, tudod ezek a lányok olyanok, hogy lökik ezeket a : "rákosodj meg!" szövegeket, és még más verzióikat, és te jóformán semmilyen értelmes, és frappáns választ nem tudsz kinyögni, mert addigra elküldenek anyádba, és mire kikáromkodták magukat, addigra elkönyvelték, hogy ők nyertek, és mennek is tovább.


Az a másik, hogy sosem egyedül jönnek, szóval nehéz egy embernek öt másikkal vitatkozni. :/

2011. szept. 30. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!