Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 3km-es futás egy 13 éves...

Ancsyzoe kérdése:

3km-es futás egy 13 éves lánynak? De gyenge a tüdője a barátnői hívják a szülei el is engedik de fél a lány hogy nem bírja de szeretne menni most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Google fordító
2011. szept. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

3 km semmi

Mész,max ha nem megy mégse,akkor lesétálod.

2011. szept. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

3 km az tényleg nem vészes. Nálunk annak idején általános iskolában a tesiórákat csak bemelegítésként két kör lefutásával kezdtük az iskola körül. Ez 1,2 km volt és tényleg pár perc alatt lefutottuk. Nem emlékszem pontosan de 5-10 percnél nem tartott tovább közepes tempóban.

Ez már majdnem a fele a 3 km-nek. Ha nem vagy gyakorlott futó, szerintem akkor is le tudod futni ha nem kezdesz eszeveszett tempóval, hanem az elejétől a végéig csak lekocogod.

2011. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én utáltam futni úgyhogy nem mennék mert pár 100 méter után elfáradok, tesin is mindig lesétáltunk vmi minimálisat a futásból.
2011. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!