Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook-on, akik ott vannak...

Facebook-on, akik ott vannak az adatlapnál, bal oldalt (első 10 ember az ismerősökből). ők azok, akik éppen leginkább érdeklődnek irántam vagy én irántuk? . Vagy jelent valami ilyesmit az az első 10 emberke?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 17:11
 1/8 anonim válasza:
72%
nem! az semmit nem jelent mindig más ember van ott
2011. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen mindig más, de nekem naponta változik. általában, sőt mindig ugyanazok vannak ott egész nap, de másnap már nem teljesen...de olyan is van, hogy valaki már hosszabb ideje óta ott van....
2011. szept. 30. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Ha sokat nézegetek valakit, akkor ő mindig ott van a 10 között.
2011. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez igaz. Lehet, hogy ők nézegetnek a legtöbbször? :)

Vagy mi?

2011. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, pont most írtam ki a kérdést, figyelmetlen voltam. xD De engem is érdekelne, mert van olyan aki nekem ott van, és nem is nézek rá sűrűn, de van olyan is akit gyakrabban látogatok és ő ott van. És van olyan ismim is, aki nálam ott van, nála én nem vagyok, és fordítva is. :D
2011. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

na hát akkor, aki tud segítsen rajtunk!:):$

bár az is lehet, hogy mindenki csak tippelget...nemtom h van ez..:s

2011. okt. 4. 16:34
 7/8 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem véletlenszerű, mert van rengeteg olyan ismerősöm akikről azt sem tudom kik (sajnos), de a top 10-be mindig olyan emberek kerülnek be, akikkel beszélő viszonyban vagyok, vagy tudom hogy bejövök nekik..:D szóval szerintem ők nézegetik a legtöbbször a dolgainkat...de ez csak egy tipp, de az hogy véletlenszerű az kizárt dolog.
2011. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
óó...köszi.:)
2011. dec. 19. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!