Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki dolgozott már Tescoban,...

Valaki dolgozott már Tescoban, mint pénztáros vagy, mint árufeltöltő? Mesélne róla?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik megyek egy-két héten belül, sajnos itt vidéken nincs más, de nagyon sok rémhírt hallottam, főleg a pénztárazásról. Bármilyen tapasztalatra, hasznos infora kíváncsi vagyok!
2011. szept. 30. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Én csak hallottam róla.Állítólag nagyon embertelen körülmények vannak ott. Állítólag ha wc-ezned kell akkor nem engednek ki... meg ilyen hasonlók. Nem tudom én nem dolgoznék ott pénztárosként.
2011. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Én sem dolgoztam ott,de amit hallottam róla,ezután sem fogok,közeli ismerős járt ott,árufeltöltő volt,kettő hónapig dolgozott,hát úgy összegezte,hogy egy rémálom volt,tömören,azt hiszem ebbe minden benne van.
2011. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
36%

"hát úgy összegezte,hogy egy rémálom volt"


És hagy kérdezzem már meg hogy mitől??Mert köcsög olt a főnök?meg mi az hogy nem engednek ki a wc-ből??brahiból bezárnak vagy mi??már nem azért ha bezárnának biztos kirúgnám az ajtót sőt még a fogát is annak amelyik bezárt!!Én lehet cserélnék azzal aki tescoban van

1 gyárban dolgozom kevesebb pénzért mint amit a tescoban keresnek

2 nehéz fizikai,ez mit takar hát azt hogy 20 vagy több kilós kazánlemezeket darabolok

3 meleg van,főleg nyáron

és még sorolhatnám csak röviden ennyi nyaajognak itt az emberek hogy ez nem jó az nem jó akkor cseréljetek velem inkább rakom a pár kilós árut mint a dög nehéz lemezeket és még többet is fizet

2013. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 @Shade válasza:

Szia!

Én diák-pénztárosként dolgozok vidéki nagyobb Tescoba.

Pro:

- könnyű munkavégzés (odafigyelni kell, de ez minden munkára igaz)

- kényelmes hely (kulturált öltöző, zuhanyzó, wc, étkező meg minden)

- te osztod be a munkaidőd (mikor dolgozol?)

- nyáron hűvös, télen meleg

- a fizetésem 6 órában annyi, mint a páromé 12-ben (!), Ő egyébként személy-vagyonőr pékségnél

- segítőkészek az alkalmazottak és a csoportvezető is mindig azt nézi, hogy mindenkinek jó legyen (konkrétan ő többet dolgozik mint mi), ha valamit nem tudsz, ott a központi telefon és felhívod, ő meg pl. elmegy a polchoz és megnézi a kódot ami kell

- a betanulás ~4 óra alatt megvan, bár fiatalabbaknak lehet nem árt egy 2x4 óra

- a gyorskódok nagy részét én már a harmadik éles munkanapom végére megjegyeztem, bár még most is kell keresgetnem néha


Kontra:

- a betanulásért nem fizetnek (bár ez iskolaszövetkezet függő)

- sok az egy helyben lét, aki nem bírja annak nem való

- fix szünetet van és kizárólag 6 óra felett, amit le kell dolgozni

- ehhez a munkához kell egy bizonyos érettség (nem érettségi...), pénzel dolgozol (ráadásul másokéval), nagy felelősség van

- nálunk külvárosban van az áruház így elég sokat kell gyalogolnom mire kiérek

- kipihentnek kell lenni, átbulizott éjszaka után ne lepődj meg a mínusz ötezres rovancson


Összefoglalva nagyjából ennyi. Én kifejezetten szeretek ott dolgozni, kellemes a munkahelyi légkör, emberszámba vesznek és tényleg mindenki segít. Nem baj ha hibázol, mindenki emberből van. Aki érez magában némi felelősségtudatot annak ideális.

2015. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

én 24 napig voltam árufeltöltő.

10 kilót fogytam 3 hét alatt :d


de mindentől függetlenül jobban szerettem a tescot mint a mostani munkahelyem.

2015. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Eleg regi a kerdes, de azert leirom az en tapasztalataimat. Szemely szerint szerettem a tescoban dolgozni (kb. 1 eve dolgoztam ott 7 honapot). A gepet nem nehez kezelni, gyorsan meg lehet tanulni es a kodok is hamar bevesodnek a fejedbe (eszre sem veszed es mar ra sem nezel a gyorskod listara :D), nagy odafigyelest igenyel, ha nem akarsz tobb ezer, neadjisten tobb 10ezer ft-os hianyt, de alapjaiban veve nem egy nehez munka. Az en fonokeim nagyon rendesek voltak, kozvetlenek, segitokeszek. Ha valamit nem tudtam, vagy elrontottam nem szurtak le, igyekeztek megoldani. Ami a "nehezebbik" resze a dolgnak, hogy akkor is vigyorognod kell es a vegletekig kedvesnek lenned, ha zsinorban a 10. vasarlo nem koszon, bunko, lenezo, stb..de ezt megszokja az ember es egy ido utan lepereg..mindent osszevetve jol ereztem ott magam, szerettem csinalni (mondjuk az is igaz, hogy jol turom a monotonitast). Ami miatt megis ott hagytam az az volt, hogy az iskolaszovetkezet "pofara" adta ki a jo muszakokat..eleinte, amikor kezdo voltam es naiv, mindig en voltam a "beugros", tehat, ha valaki az utolso pillanatban lemondta a muszakjat, engem ugrasztottak..en pedig, mint lelkes amator, mentem is egy szora..majd kb. a huszadik "szia nem tudnal holnap reggel 8ra bemenni, mert ez es ez lemondta, nagy szukseg lenne rad" utan azt mondtam, bocsi de programom van, legyszi hivj be valaki mast..erre a valasz az volt: rendben, semmi gond. Hogy mi volt ezzel a problemam? Csak annyi, hogy ezutan hiaba kuldtem el az iskolaszovetkezetnek, hogy a kovetkezo heten 5x 6 orat vallalni tudok, folyamatosan heti 1x 4 orara kaptam munkat..a szememben ez eleg piti volt, hogy ha nem ugrok futtyre, akkor kevesebb munkat kapok, ezaltal pedig kevesebb fizetest, igy hat otthagytam oket. Ezen a heten viszont regisztraltam egy masik iskolaszovetkezethez es kifejezetten penztaros allast "kertem" toluk. Kaptam is, most penteken kezdek (masik varosban ugyan, mint az elozo), remelem itt is jol fogom erezni magam. :)
2016. ápr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jah es az elso valaszolonak csak annyit, hogy nem a wc-bol nem engedik ki a penztarosokat, hanem a wc-re :'DD (en ilyet nem tapasztaltam egyebkent :D)
2016. ápr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bocsi, a 3. valaszolo :D
2016. ápr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!