Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább iskolai...

Mi volt a legdurvább iskolai beszólásod?

Figyelt kérdés
Mit kaptál érte?
2011. okt. 1. 22:24
 1/10 anonim válasza:
69%
Holokauszt megemlékezés volt hitgyülis vendégekkel. Lezsidóztam a tanáromat, és a vezetőséget. igazgató, utána volt egy verekedésem egy cigánnyal 2 igazgatói..utána elbocsátottak..
2011. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
2. az szép :D én is voltam igazagtóságon elbeszélgetni nemegyszer hasonlók miatt de nekem semmi durva nem volt különben szerintem, csak bolhából elefántot csináltak
2011. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

azt mondtam a matektanáromnak, hogy anya..

mondjuk ez anyám fele sértő..

2011. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem normális tanáraim voltak akik lehet hogy nagyon szigorúak voltak,de tiszteltem őket ,és ők is megvoltak velem.Ez mondjuk szakközépben volt...

Általánosban fakadhattam ki egyszer kétszer mert kaptunk egy új ofőt akinek nem tetszett a képem... Elküldek agyturkászhoz meg minden ily dilidokihoz feleslegesen ( a tanár intézte el) szerintem neki mondhattam pici koromban szépeket...és a vége az lett hogy inkább átírattak másik suliba a szüleim...

2011. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miket mondtál neki?
2011. okt. 21. 20:57
 6/10 anonim válasza:
100%
Egyszer nagyon össze vesztem a matek tanárommal, elvitt az igazgatóhoz aki a férje.. -.- Mindent elmondott a tanárom, kicsit erősen fogalmazva, meg sem kellett szólalnom, de csak annyit kaptam h azon az órán bármilyen kérdést fel tesz a tanárnő és ha nem tudom rá a választ akkor egyből beírhat egy elégtelent.. Összesen 6 egyesem lett 40 perc alatt!
2011. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán volt durva, de mai napig emlegetik a volt osztály társaim, pedig már 5 éve volt.

Szóval matekórán a függvényeket vettük.

A tanárnő mondta hogy húzzunk egy egyenes vonalat, majd húzott egy iszonyat görbe vonalat a táblán.

Én persze rögtön mondtam neki, hogy: "Tanárnő ha azt mondta hogy egyenest húzzunk, akkor maga miért rajzolt görbét?" :D

Az osztály dőlt a röhögéstől, a tanárnő pedig közölte nagy köpcösen, hogy próbáljak meg húzni a táblának oldalt állva egy egyenest, úgy hogy az osztály jól lássa.Kimentem, és húztam egy olyan egyenes vonalat hogy vonalzót lehetett mellé tenni.Persze hogy tetézzem a dolgot, megkérdeztem a tanárnőt hogy: "Esetleg megtartsam én az órát?"


Nem kaptam érte semmit.

Érdekes módon nem kapta 11 év alatt, amit suliba töltöttem semmilyen intőt, pedig borítottam asztalt a tanáromra, törtem el tanár órát az ajtóval szándékosan...stb.

Sőt b@szott nagy mázlista voltam, mert 9.-ben a sok lógás miatt azt mondták hogy osztályozó vizsgát kell tennem, majd egy hét múlva azt mondta az ofőm hogy a tantestület azt a határozatot hozta hogy nem vizsgázhatok, hanem év ismétlés.

Szeptemberben pedig közölte hogy még sem kell évet ismételnem, hanem folytathatom a sulit az osztállyal.

Hogy miért voltam ilyen mázlista nem tudom, de lehet úgy voltak vele hogy javíthatatlan vagyok, fölösleges bármilyen intővel fenyíteniük.

Elvégre amikor beírt az alsós tanárom az üzenőmbe hogy olvashatatlan az írásom, apám vissza írt a tanárnak hogy tanuljon meg olvasni. :D

2011. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Boccs elírtam, késő van...

Szóval a tanárom orrát törtem el.

2011. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Berényi Joci válasza:
OSztálytársam a matek tanárnak elkezdi : Anyámnak elfojt a magzatvíze , elmehetek hamarabb ? Eredmény : szaktanári és a történet is benne volt .
2018. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Na jo... Egyik matekon volt, amikor a tanar lejátszott egy videot, es benne volt hogy jegyezd a füled én megkérdeztem hol a faragó xd meg egy oszt társam mondta kiránduláson hogy hasadra sut a nap erre én: Es fotoszintetizaljak vagy mi?



Van egy oszt társam aki meg anno 12 lehetett (volt osztálytársam) es Elment végezni a dolgat, amikor is mi arra jártunk, es hallottuk hogy plutty erre o: EJJJNYEE!


Mi elkezdtünk röhögni szegenyen, na mi1 aztán volt egy magyar, ahol nem figyelt ez az osztály társam, aki amugy tanarkedvenc stb. Es rászólt a tanar hogy figyeljen, nem hallotta meg, masodszor sem, én rauvoltottem hogy EJJJNYE XY EJJNYEEE!!! Es a tanar mondta hogy menjek ki erre én: Most miert is? Erre a tanar: Takarodj!



A gonosz általános sulis éveim 😆☹

2019. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!