Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek is,...

Előfordult már veletek is, hogy elegetek van mindenből, és legszívesebben meghalnátok? Hogy másokat irigyeltek, mert nekik jobb életük van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 23:03
 1/9 Mitmivan? ***** válasza:
80%
Nem. Életvidám ember vagyok.
2011. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
igen igen sokszor.. de nem te írtad ki az előbb ugyanezt csak több caps-el ?:D
2011. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mitmivan? ***** válasza:
90%
Meg még azelőtt is volt egy hasonló kérdés..
2011. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De igen,csak természetesen törölték,és kérték,hogy fogalmazzam át! :)Nem szabad nagy betűkkel írni,ezt tudtam is,és csodálkoztam,hogy egyáltalán engedték kiírni..
2011. okt. 7. 23:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

na mindegy, odaírtam még a végére hogy végigolvastam és annyira szeretnék segíteni mert tök szomorú volt, de sajnos nem tudok értelmeset mondani és nekem is vannak/voltak hasonló problémáim... csak lehet ezt már nem olvastad mert utána törölték

de mindegy is csak akartam hogy tudd, igazából ez nem valami konstruktív válasz :P

2011. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mitmivan? ***** válasza:

Én csak annyit tudok mondani, hogy legyen egy határozott döntésed, hogy mostantól ez és ez meg fog változni, máshogy fogod csinálni és tűzz ki célokat amiket minden áron el akarsz érni. Rajtad múlik a nagy része, ha összeszeded magad és határozott leszel fogsz majd tudni változtatni.

Könnyű ezt így mondani, lehet, hogy most sz@r az egész, de ne irigyeld mások életét, azzal nem lesz jobb semmi. Attól meg végképp nem lesz jobb, ha meghalsz mert kimaradsz nagyon sok dologból és nem tudhatod mit hoz még a jövő, lehet, hogy olyan életed lesz amit most irigyelsz másoktól.

2011. okt. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
folyamatosan ezt érzem,15 évesen! nem normális...
2013. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én folyamatosan ezt érzem... :/ De ez 13 évesen nem normális :P
2013. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meghalni talán nem akarok, de elegem van, hogy körülöttem úgy tűnik, mindenki boldogabb, jobb cuccaik vannak, több barátjuk stb. De főleg az zavar, hogy látszólag mindenkinek boldogabb és normálisabb családja van, mint nekem... 17/L
2014. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!