Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy facebook...

Szerintetek gáz, hogy facebookon nem nagyon ír senki az üzenőfalamra?

Figyelt kérdés
látom,hogy másoknak egy csomót irnak az üzenöfalára de nekem soha senki max nagyon ritkán. meg amint feltesz egy képet már egy csomoan belákolják és irnak is alá komit én amikor kiteszek egyet jó lehet belájkolják de nem írnak semmit. és más dolgokbol is kihagy mindenki. ez gáz?
2011. okt. 8. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem gaz, de lehet kerdezni is a fcebookon. Közepiskolas uncsitesom ilyeneket szokott: Tudja valaki, hanyas lett a matekom?

(En szivesen irnek neked, ha szeretned, de nem hiszem, hogy az erdeklödesi köröd vagyok: 38/N)

Szerintem ez oda-vissza müködik: aki sokat lajkol meg aki ir masokhoz, annak lajkolnak es irnak az üzifalara.

Tehat ha többet akarsz kapni, többet irjal. (Persze ez csak KB. arany.)

Amugy gyakran olvasni erröl ijesztöket, pl. hogy a facebook-os bejegyzesek nem törölhetök, azaz egy dolgozo embernek esetleg kellemetlensege tamadhat, ha egy jol fizetö cegnel a fönöke visszaolvas vagy valamiert kidobja a gep az X evvel azelötti hozzaszolasait. Ha megsem lesz sokkal több, akkor ezzel nyugtathatod magadat.

2011. okt. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy van Facebookod.
2011. okt. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ennél nagyobb gondot?
2011. okt. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem írnak sokan, nem is akarom, hogy minden hülyeséget írjanak! Nekem lenne kínos, ha már törölnöm kell, volt rá példa. Ha azt akarod, hogy írjanak te is írj nekik.
2011. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. A lényeg az, hogy a VALÓDI életben legyenek barátaid, akikkel tudsz beszélgetni. Attól nem leszel menőbb, hogy 20-an írnak az üzenőfaladra!

Nekem személy szerint 4 jóbarátom van és van 1 barátnőm akibe nagyon szerelmes vagyok és ő is belém! Egyik se ír az üzifalamra, mert ha kell valami ír levelet nekem, vagy pedig felhív telefonom. Ettől nem lettem kevesebb ember, szimplán annyi történik, hogy nem fecsegjük ki a magánéletünket más/saját üzenőfalán!

2011. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kötelező az, hogy bárki írjon és az sem, hogy lájkoljon. Az sem, hogy sok ismerősöd legyen mindenáron.
2011. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!