Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan rajzoljam le ezt a...

Hogyan rajzoljam le ezt a verset (pajzsot)? (Akhilleusz pajzsa)

Figyelt kérdés
Irodalomból azt kapuk házinak, hogy rajzoljuk le ezt a bizonyos pajzsot,de nem olyan könnyű.Van valami ötlet? :)
2011. okt. 9. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Pajzsot rajzolni igen könnyű.

vannak kör meg téglalap alakúak. sőt oválisak is.

rajzolsz egyet csinálsz rá cikornyát kiszínezed és kész.

mi ezen olyan nehéz? :D

2011. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te Vargás vagy?Mert akkor egy cipőben jártam veled 2 éve :)
2011. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi körnek rajzoltuk, mert ugye az van az eposzban. Fel van sorolva, hogy a kül. körívek mit ábrázolnak. Na azt úgy oldottuk meg, hogy próbáltunk vmi értelmeset rárajzolni, aztán megszámoztuk a köríveket és odaírtuk, hogy melyik mit szeretne ábrázolni.
2011. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem vargás vagyok(:

Köszi a tippeket.;)

2011. okt. 9. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem ilyet csak nálunk,a Vargában adnak feladatnak.Én úgy csináltam meg,hogy húztam egy nagy kört körzővel aztán bele megfelelő számú kicsit azonos középponttal és így körkörös sávok lettek benne és azokba rajzoltam egyszerű figurákat a leírásnak megfelelően és az egészet jól kiszíneztem.Így összességében távolról egész jól mutatott
2011. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!