Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt olyan sokan,...

Miért hiszik azt olyan sokan, hogy ha valaki negatív véleményt mond róluk, akkor csak az irígység beszélhet belőle?

Figyelt kérdés

Pl én férfi vagyok, és rettentően visszataszítónak találom a felduzzasztott ajkakat. Van is ilyen ismerősöm, több is, és egyikük a múltkor megkérdezte, mit gondolok az új ajkairól, nemrég műttette. Őszintén választoltam neki, hogy szerintem kár volt tönkretennie ezzel a szépségét, mire lehordott, hogy ő tudja, hogy hazudok, igazából csak irigy vagyok, mert az én barátnőmnek sosem lesznek ilyen "szép" ajkai, mert mi nem engedhetjük meg magunknak.

(mellékesen megjegyezném, hogy bőven megengedhetnénk magunknak, egyszerűen csak szerintünk nincs szépség a műanyag emberekben...)

De sok ilyen van, az óriási műkörmök, a hatalmasra felfújt műmellek, az agyonkokszolt testű férfiak, vagy akár valami szörnyű ruhaköltemény... akik ilyenekkel "büszkélkedhetnek", honnan veszik, hogy aki beszól nekik, az nem azért teszi, mert tényleg szánalmas, ahogy kinéznek?


2011. okt. 10. 14:11
 1/7 anonim válasza:
100%
egyszerűen azon a véleményen vannak ezek az emberek, hogy ők tökéletesen néznek ki, nűluk szebb/helyesebb nincs stb. magyarán egoisták. így nehezen tűrik a kritikát...
2011. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
náluk*
2011. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnak rá mit reagálni,és bosszanthatja őket,hogy több ezreket költöttek rá,és neked nem tetszik.Én nő vagyok,kis mellel,de én nem csináltatnám meg pl.Mert nem tetszik.Nem tetszik,hogy mindenkinek ugyan olyan a formája stb.
2011. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem leb*ziztak valamelyik nap azért, mert azt merészeltem írni, hogy nem tetszik az öt centis vakolattal ellátott táncoló k*rva. Csak sajnálni tudom az olyat, aki arra bukik, mert nem látott még igazi szépséget, mint én ma reggel a Sparban...
2011. okt. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért van így mert igazából ők sem látják szépnek magukat, ezért is csináltatnak meg magukon mindent, egyik dolog jön a másik után, szeretnének tökéletesek lenni. valahol mélyen ők is tudják h csak elcseszik ezekkel a testüket, van aki a végén az eredetileg csúnyának hitt testét szeretné visszakapni, de már tönkretette. és hogy miért mondják a negatív kommentálókra h irigyek: védik a saját igazukat, ezzel saját magukat is igazolni akarják, magukat is biztatják h jól van ez így. magyarul egy rakás önbizalom-hiányos és rettentően hiú ember védekezése.
2011. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem általános dolog őszintének lenni és az őszinteséget elfogadni. Aki véleményt kér, az valójában megerősítésre vár, a válaszoló pedig legtöbb esetben a sértődés elkerülése végett hazudik, végül is számára olyan mindegy, hogy más mivel teszi tönkre a külsejét. A hiú ember tudja kivívni magának, hogy folyton hazudjanak a külsejéről és ha egyszer véletlen valaki őszinte, az csak is irigységből mondhatja, hiszen ő csak a 90-ből 1.
2011. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2011. okt. 10. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!