Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyek szerintetek a tipikus...

Melyek szerintetek a tipikus német dolgok?

Figyelt kérdés

Tehát mi jut eszedbe először Németországról? Sörön kívül?

Egy kb 20 perces zenés-táncos-mindenes előadást kell csinálnia az osztálynak erről az országról, olyan dolgokkal teletűzdelve, amik tipikus NÉMET dolgok..


2011. okt. 11. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Foci, Forma 1, fehér virsli, Bach, Beethoven, német operaházak,


hasonló ruhában, hasonló táncok

http://www.youtube.com/watch?v=i_Fngpwfp_I

http://www.youtube.com/watch?v=ddy4LJCC7bk&feature=related

2011. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
A nyelv
2013. jan. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A világos haj
2013. jan. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A történelmük
2013. jan. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Istenként tisztelik a németek a kiváló sportembereiket, a Forma 1-et és az autókat imádják, ez nem véletlen, ugye BMW, Merci, Porsche, Audi, VW... :) A sört vedelik és meg sem árt nekik, szeretik a márkás cuccokat, adidas, Puma, Nike. A kolbász mustárral vagy savanyúkáposztáva (bratwurst mit sauerkraut) töménytelen mennyiségben jöhet nekik. :D Én szerettem Németországban tartózkodni. :)

Az autódat (ha mondjuk van egy szép VW-d vagy BMW-d) akkor nem irigykednek meg megkarcolják, mint Magyarországon, ha leparkolsz, hanem odajönnek megdícsérni és érdeklődni, megnézni. Akárki akármit mond, nekem pozitív élményim voltak kint. :)

2016. jún. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!