Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemény erről a "versről"?

Vélemény erről a "versről"?

Figyelt kérdés
Egy érzés mint hóember télen, egyedül a hidegben áll de épen. Mint eb kit elhagyott a gazda, csak mert korcs volt, de hűsèges fajta. Mint gólya kit elüldöz a tél, de ne feledd tavasszal visszatér. Mint hajléktalan kinek nincs hova mennie, tudja hogy nem jó de nincs mit tennie. Mint a megbocsáltás mely mindenkiben él, az ember mégis képtelen rá mert fél. Mint a szeretet mely ott lakozik benned, s látom mégis folyton bánatos a kedved.Mint a barátok kik mindent megtesznek érted, ők adják a támaszt de te mégsem kèred. Mint a szüleid kik örökre bíznak benned, nem látnak át az álarcon s azt hiszik jó a kedved. Mint a saját szíved mit nap mint nap becsapsz, s közben tudod a lelked mélyèn sírva fakadsz!
2011. okt. 12. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt te írtad? Nekem tetszik, próbáltam megérteni a lényegét. Mi is ez az érzés? Csak hasonlatokat olvastam.
2011. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tetszik! Pedig en kritikus fajta vagyok!

Jok a kepek, az ismetlesek, a ritmus, na meg persze a mondanivalo!


Gratulalok.

Hany eves vagy?

2011. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
No, szépecsém, olvastam én ezen oldalon rossz s még rosszabb poémákat, míglen most ráleltem ezen üdítő kivételre. A legutolsó sorra, mintha kifulladtál volna, de nem baj, mert a vállalt távot teljesítetted. Oké. üdv.
2011. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem kicsit erőltetettnek tűnik, részben a rímek miatt is. Olyan, mintha rágörcsöltél volna, hogy na ez most rímeljen, és a többi mindegy, csak a rím a lényeg.

Oké, ennyire azért nem, de egy kicsit tényleg olyan hatást kelt.

EGYÉBKÉNT meg, nem rossz.:D

2011. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
zsííyr. (betépve(:))
2011. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16 F :D és köszííí
2011. okt. 13. 14:40
 7/7 anonim válasza:
Én, én mondom hogy ez szuper vers, pedig hidd el ugy kezdtem el olvasni, hogy biztos ez egy szornyu vers lesz, DE NEM VOLT IGAZAM. Engem nem lehet csak ugy meggyozni, de mondom ez marha jo vers!!!!!!!!
2012. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!