Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Spanyol vagy az Olasz...

Hegyijeti01 kérdése:

A Spanyol vagy az Olasz nyelvet ajálljátok inkább?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Én először a magyar nyelvet ajánlom. Meg kéne tanulni írni... Aztán az olasz
2011. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyiket sem. Ink tanulj angolt ,német vagy franciát. Jobban jársz ezekkel. De ezen kívül. Az olasz nyelv szebb szerintem.és olyan jo hallgatni csupán a beszédet. De a spanyolt több országban beszélik.
2011. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

egyértelműen spanyolt. én spanyolt tanulok immáron négy éve, elsőre könnyű nyelv (annak aki tanult már angolt), aztán később már benehezedik, de megéri, mert gyönyörű. nem úgy mind az undorító német ami olyan mintha egy nagy káromkodáshalmaz lenne.

az olaszt jobbára amúgy is csak olaszországban tudnád hasznosítani, esetleg svájcban, de ott se mindenhol. a spanyolt viszont egész közép és Dél-Amerikában megértik!

de egyébként egyet értek az első hozzászólóval, előbb helyesen tanuld meg az anyanyelvedet, aztán fogj hozzá más nyelvhez. ha még semmilyen nyelvet nem tudsz, akkor inkább angollal kezd, az a legkönnyebb.

2012. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olaszosként azt mondom, hogy SPANYOL.

Több helyen beszélik, mint az olaszt, és a nyelvtana is könnyebb.

: )

2012. febr. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Latin nyelv -
2018. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!