Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (kérdésed túl...

Mit csináljak? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
Elsőre butaságnak tűnhet,de szerintem igen is fontos dologról van szó.Kb tavaly óta eléggé hanyag lettem,sosem csináltam leckét,csak tz-kre tanultam,azokra is csak az utolsó pillanatban.A gond az,hogy ez teljesen belém ragadt.Olyan lusta vagyok,hogy az nem igaz.Képtelen vagyok rávenni magam arra,hogy leüljek,és tanuljak,egyszerűen nem bírom! Ha le is ülök tanulni,nem bírok oda figyelni 2 percnél tovább,és sokszor észre sem veszem,elkezdek valami teljesen más dolgot csinálni,vagy csak úgy elmélyedek a gondolataimban.Nem tudom mit csináljak,mert szeretném,ha jó jegyeim lennének,ráadásul ha rosszakat kapok,nem mehetek sehová sem.Ez eléggé letörne,mivel így sem láttam a barátomat 2 hete. :\ Volt valakinek hasonló problémája?Hogyan vettétek rá magatokat arra,hogy tanuljatok? Megőrülök...:S
2011. okt. 16. 16:46
 1/3 A kérdező kommentje:
De már megint ott tartok,hogy az utolsó pillanatra halasztom,egészen eddig nem tanultam semmit...És még mindig nem tudom rávenni magamat. :\
2011. okt. 16. 16:50
 2/3 anonim válasza:

tartsd magad távol az olyan dolgoktól amik elvonhatják a figyelmedet!szépen ülj az asztalhoz,és vedd elő a leckét,és próbáld megoldani!

Ha nem érted,akkor kérj segítséget!Ha ezt minden nap megcsinálod(kivéve péntek vagy szombat)akkor ezt fogod megszokni.Sok szerencsét!:)

2011. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahh, rokonlélek. hasonló cipőben vagyok. most is tanulnom kéne (hogy teljesen őszinte legyek), de most, hogy megláttam ezt a kiírást, már van benne egy kis erő, hogy elővegyem a füzetem. Amúgy, tudom, sz*r érzés, én is így vagyok és wááááhhh.... -.-"
2011. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!