Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A német tinik sokban különbözn...

A német tinik sokban különböznek a magyaroktól?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. öltözködésben is hasonlóak.

Habár felnött vagyok, de minden nap látok tiniket, söt egy jön rendszeresen a gyerekemre vigyázni is.

Ugyan úgy dugiban cigiznek, tönek zúznak. Talán nem akkora dolog az öltözködés náluk.

2011. okt. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom,hogy az első hol él. A német tinik nem törnek,zúznak,nem öltöznek a legutolsó divat szerint. Sokkal normálisabbak,mint a magyarok.
2011. okt. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal rosszabbak. Berlinben kb minden utcára jut annyi punk, mint amennyi nálunk az Örsön tanyázik.
2011. okt. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

na, én németországban élő, magyar tini lány vagyok, és mit ne mondjak, százszor rendesebbek a magyaroknál, mindenkinek segítenek, szeretik egymást, ölelgetik egymást, és nincs olyan nagy szintű kiközösítés mint Magyarországon, öltözködés hasonló, itt is van mindenféle, itt elfogadnak mindenkit olyannak amilyenek, és ahogy kinéznek, nem csúfolódnak. :))

Magyarországon, meg állandóan megy egymás kritizálása, ami legrosszabb esetbe öngyilkosságig fajul. :) Itt elég ritka az ilyesmi, ugyan is nem külsőről ítélik meg az embert. :)

2011. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!