Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúm heptanont használ....

Klemi88 kérdése:

Fiúm heptanont használ. Előtte heroinfüggő volt. Hazudozik, azt sem hiszem, hogy nem kezdte el megint a heroint. Én ezek ellen vagyok, nemis értek hozzájuk. Megígérte, hogy abba hagyja. Naponta használja. Tényleg abba lehet hagyni szakember nélkül?

Figyelt kérdés
Most valaki olyan személynek a segítségét kérném,aki szintén függő volt,vagy még az,esetleg szakember ha van.Előre is köszönöm..
2011. okt. 17. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakember nélkül nem valószínű hogy fog menni. De neki is akarnia kell szaki ide vagy oda... Át tudom érezni a helyzetedet.
2011. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszünüm,hogy írtál.ha nem vagyok túl indiszkrét esetleg megmondanád honnan érzed át a helyzetem..?neked is hasonló gondjaid voltak?mármint párkapcsolatban,vagy te küzdtél vele.?nekem nagyon neház.mikor még csak gyanakottam vettem drog tesztet.ő elmondta,hogy árulja a drogot-megbékéltem vele,amennyire lehet.csak azt felejtette el,hogy ő is használja.a teszt természetesen + lett.akkor sem ismerte be.csak mikor muszály volt.utána mondta el(mikor szintén muszály volt)hogy minden nap használja.utána olvstam neten a jelek nem túl biztatóak.segíteni akarok neki,mert máá úgysem fog.haverok szintén ilyenek,szülők nem tudják.de csak veszekedések vannak.én kérdezek,ő hallgat.szeretem,de nem ilyen ember mellett képzeltem el az életem.nekem nincsenek olyan barátaim,akik értenének ehhez-és belefárattam abba is,hogy netem olvsgassam a hatásait,rehabokat...konkrét dolgokra van szükségem,mert az én határaimat már régen túl lépte.úgy érzem csak időt próbálok adni neki a semmire..........
2011. okt. 17. 23:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1982-es.szóval 30-31.nem tudom pontosan hány évesen kezdte-kb 24-25.utána "szünetelt"(állítólag)1-2 évig.és szintén állítólag 2-3 hónapja kezdte.
2011. okt. 19. 19:03
 5/6 mr.brown ***** válasza:

Én javasolnám az Iboga növényt.Elég sok beszámolót hallottam , hogy ennek a növénynek a segítségével szoktak le a nikotinról, alkoholrol és az ópiát származékokról.Régen amerikában a dílerek árulták az utcán, de megtapasztalták, hogy amióta árulják egyre kevesebben veszik a drogot.De vigyázni kell vele mert nagyon erős halucinogén és hánytató szer.


Itt rengeteg infót találsz róla:

[link]

2012. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A heroinista heroinista marad.Tapasztalat. Élettársam összekerülésünk előtt 2 évvel "leszokott" mindíg mondogatta: "soha többé". A kapcsolat kezdetétől éreztem , hogy valami nem stimmel, de végig tagadott. Voltak ráutaló jelek, de tagadott mindent.3 év együttélés után túllőtte magát.33 évesen meghalt. Egyszer próbálta letenni mellettem... hááát azt az állapotot, fájdalmat, görcsöket senkinek nem kívánom.Úgy szenvedett mint egy állat!!!
2012. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!