Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem unjátok hogy amikor...

Nem unjátok hogy amikor feltettek egy komoly kérdést, valami állat mindig odapofátlankodik, belédköt, és kiforgatja a szavaid (általában )?

Figyelt kérdés
az idióta poénok nem zavarnak , kivéve ha rossz indulatúak : D. Ti hogy vagytok vele ?Vagy már beletörődtetek hogy mindenkinek hatalmas arca van az interneten ? NETHEROK ,most itt kipampoghatjátok magatokat... ; ): D
2011. okt. 17. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Én inkább azt utálom nagyon, ha valaki feltesz egy kérdést és a válaszoló nem azt írja amit ő látni szeretne (de egyébként teljesen elfogadható a válasz), és egyből agresszíven és bunkó módon leoltja a válaszolót...


A kérdésedben leírt szituációt, úgy szoktam kikerülni, hogy a kérdést részletesen teszem fel, úgy ahogy én is látni szeretném azokat, amelyekre válaszolni próbálok.

Ha ebbe belekötnek, akkor tudom idézni saját magamat és jelezni, hogy ez már a kérdésben is le volt írva.

2011. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azon szoktam gondolkodni, élőben milyenek lehetnek ezek az emberek. Kiszúrnám -e a mentalitásukat egy sima beszélgetésből, vagy ott teljesen átlagos módon nyilvánulnának meg. Szerintem egy részük "élőben" abszolút elszigetelt, magányos életet él, senki nem kíváncsi a véleményükre, visszahúzódóak, furcsák, és itt élik ki magukat arc nélkül.


Másrészt aki itt teszi fel a kérdéseit, számolnia kell a MÁS megközelítésekkel is, ami a kiforgatást/rosszindulatot is magában foglalhatja.


A kedvencem az, amikor tükröt tartanak a kérdező elé, akár kicsit bunkóbb stílusban is, mert azért a kérdezők is tudnak érdekesek lenni.

2011. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 OoTwisToO válasza:
Én viszont úgy vagyok vele, hogy röviden, tömören és minél egyértelmübben kell feltenni a kérdést. Ha nincs hiba a kérdésben, akkor nincs mibe belekötni maximum piti dolgokba, amit természetesen pitiáner alakok tesznek.
2011. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mustafa33 ***** válasza:
Tehetek róla, hogy ha valaki hülyén kérdez, akkor mindjár hülyeség jutt az eszembe? néha hosszú röhögés után. Némelyik kérdés meg szinte kívánja a marhaságot.Nem roszindulatúan. De azért utána mehet a komoly válasz is. Vagy nem erre gondoltál?
2011. okt. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

De unjuk a trollkodókat, a kisoksokat, a közhelyeket. Legjobban azt utálom, mikor beírják hogy guglizzam ki, pedig első körben guglival, és szakmai fórumok átnézésével szoktam kezdeni.

Én igyekszem oda sem figyelni az ilyen válaszokra, illetve alaposan lepontozom.

2014. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!