Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 0. la ez a VV5 Komolyan....

Hkhjklélé kérdése:

0. la ez a VV5 Komolyan. Semmi poén semmi nincs benne VV4et szerettem nézni 100or jobb volt ott lehetett legalább nevetni ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

na ha ennyire hiszel a való világban akkor itt 1 videó


2: és 2:30 között kiürül az sztal...akkor szted nincs megrendezve?


[link]

2011. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nem mondtam h nincs megrendezve de mind1:D
2011. okt. 18. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
de a 4.et szeretted..az szted nem volt megrendezve?mikor a gigi keffenteni ment és utána mikor visszaért azt mondta h nem tudtunk forgatni....forgatni?...ééérted
2011. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek: Mellékesen megjegyzem, nem láttam benne semmit, ami azt sugallná, hogy meg van rendezve. Kiürült az asztal, WOW. Ez csak azt mutatja, hogy az anyag meg van VÁGVA, a párbeszéd, és a WC pucolás nyilván más időpontokban történt, csak ezt úgy vágták meg, hogy ne tűnjön fel. Kissé poénos ez a vádaskodás amit levágtok, pl. ott van az ominózus Gigi jelenet. Egy beszélgetésből elkaptok HÁROM SZÓT (nem tudtunk forgatni) és ráfogjátok, hogy megrendezett az egész VV. Ez 2 sebből is vérzik:

1. Fogalmatok sincs a teljes beszélgetés tartalmáról, így arról se, konkrétan miről beszélt Gigi.

2. Ha meg lenne rendezve, akkor szerintetek adásba engedték volna ezt a mondatot? NEM!


Tényleg nem értem, miért keresitek a kákán a csomót, holott rengeteg olyan dolog van a műsorban, ami tényleges és okkal történő gyanút kelt. Példaként, hogy manipulálják a szavazásokat, hogy "hazudnak" azáltal, hogy összevágnak több amúgy teljesen különálló anyagot, ezáltal olyan szituációkat festenek fel, amik valójában meg se történtek. A szavazáshoz még annyit: Még ha a tényleges szavazásokat nem is manipulálják, azok kimenetelére nagyon is sok hatásuk van. Mivel ők vágják meg az anyagot, így gyakorlatilag a kezükbe van a döntés, hogy ki lesz "menő", és ki az aki gyakorlatilag képernyőre se kerül. És EZ már valódi manipulálás.


Konklúzió: Nem kell mélyre merülni az óceánban, hogy cápát találj.

2011. okt. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves utolsó...az ta mondatot a netes adás közben ejtette el a naccsasszony majd 5 mp múlva technikai okok miatt vége lett az adásnak...nem lehet látni h meg van vágva?a csávókám nem hiszem h 1 felé nézett 20 percig...nézd már meg az 1 jelenet.....de buták vagytok...
2011. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!