Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EBAY.hu oldal mennyire megbízh...

EBAY.hu oldal mennyire megbízható? és ha kínából rendelek mennyibe kerül behozatali vám?

Figyelt kérdés
Aki rendelt már innen és sikeresen megjött neki amit rendelt az is dobhatna egy kommentet! kb 70ezer Ft értékbe vásárolnék szerintetek nem rizikós?
2011. okt. 18. 17:26
 1/1 anonim válasza:
Szia szerintem elég megbízható oldal.(Nekem legalábbis nem volt probléma vele.) Én Hongkongból rendeltem tokot és rendesen meg is jött. Olyantól rendelj akinek a feedbackjei 96% felett vannak. Az ár meg alá van írva asszem nincs külön behozatali vám, ami meg van(a kiszállítás) azt meg levoja a paypalod. Csak olyat rendelj amit worldwild-ra szállitanak. Remélem segítettem! :)
2012. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!