Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pit bullt szeretnék házban,...

Pit bullt szeretnék házban, szerintetek? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal pit bullt csak külön engedélyre tarthat ma Magyaroroszágon kutyatartó. Ezért van, hogy Staffordshire terrierként nevezik meg a fajtáját, aki mindenáron ragaszkodik a pitbullhoz. Nem árt, ha értesz a kutyákhoz. Én azt javaslom, hogy ne úgy bánj vele, mint egy átlagos kutyával. Légy vele szigorú, következetes, szeresd, fegyelmezd, és nagyon, de nagyon sokat mozogj vele! Soha ne próbáld benne táplálni az agressziót. Mindenféle ilyen tettre való helyzetet már csírájában fojts el, és akkor nem lesz vele gondod. Én vizsla gazda vagyok,és van egy staffi aki mindig az utamba akad a séta során. A gazdájára nem hallgat, és beleköt az én kutyámba. Simán megtudom fékezni nyugodt magabiztos parancsszavakkal, megfelelő testbeszéddel, még le is ül nekem, ha azt akarom. Az idióta gazdája, meg bámul rám nyitott szájjal. Talán inkább nekem kéne ilyen típusú kutyát tartanom, hogy bebizonyítsam, minden csak nevelés kérdése.
2011. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt félreértenénk egymást, nem azt mondtam, hogy minden staffordshire terrier tulajdonképpen pitbull, csak úgy van megnevezve, ez csak egy kibúvó azoknak, akik engedély nélkül akarnak pitbullt tartani.
2011. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm, aki panelban tart egy pitet, és egy staffit, a pit kislány... a staffie fiú, nincs velük probléma, de az első válaszolóval egyet kell értsek. Szigorú nevelés, de családtagként kezeld, ne kutyaként, érzékeny lelkük van, a külső ellenére.
2011. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!