Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legmagasabb iskolai végzettséged?

Legmagasabb iskolai végzettséged?

Figyelt kérdés
Semmi komoly. Egy ilyen tanulmány félét írok a "Szegénység"ről. Kérlek,ha már itt vagy, áruld el,mi jut eszedbe a szegénység szó hallatán? Mi a legmagasabb iskolai végzettséged? Felnőttek,akik dolgoztok: miért pont az a munkahelyed ami.. (családi befolyásolás, vagy ezért tanultál stb.) Akinek meg "csak" 8 általános vagy az sem,az miért? Teljesen névtelen,csas statisztikát akarok készíteni a válaszokból. + nemed.. köszönöm!!
2011. okt. 19. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyetemi diploma.

Szegénység: nincs pénz semmire.

2011. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát örülök, rég ki akartam önteni már a szivem. Nő vagyok, főiskolai diplomával és betanított munkát végzek, napi 4 órában éhbérért, vagyis annak feléért.

Hogy miért?

Mert 32 éves koromig téli álmot aludtam, csak úgy voltam, család, szülők sosem ösztönöztek semmire, sosem mutattak alternatívákat, nem volt nálunk becsülete a kultúrának, a tanulás kérdése szóba sem jött. 32 évesen 8 általánosom volt és két gyerekem. Munkatapasztalatok nulla. 39 évesen diplomáztam, ez változott, de minden más maradt, a két gyerek, a nulla munkatapasztalat, a nulla ismeretség.

Így maradtam szegény.

Vagy nem erre vagy kíváncsi? Szivesen segítek ha mást szeretnél tudni.

2011. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!