Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Választanád hivatásul a...

Választanád hivatásul a hóhérmunkát, ha olyan világ lenne, hogy rendszeresen büntetnék az elítélteket testi fenyítéssel, kínzással és kivégzéssel?

Figyelt kérdés
Kb.napi 2-6 kivégzést kellene csinálnod, teljesítmény bérezéssel.
2011. okt. 20. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Örömmel tisztítanám a Földet a pedofil, elmebeteg állatoktól. Futószalagon is jöhetnének a férgek, de kéne fél óra kajaidő 8:00-körül.
2011. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mert utána engem ölne meg a lelkiismeret.
2011. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, és betegnek tartom azt, aki igen. Ehhez nincs az embernek joga.
2011. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Az első vagyok.

A csótány is egy élőlény, aki nem akar meghalni, mégis lesavazzuk Chemotox-szal, meg szétkenjük a belét a légycsapón. Akkor hogy van ez? Némelyik ember 1000× jobban érdemelne halált, mint akármelyik állat, innentől nem kell lelki dilemmát csinálni ebből. Az ember is egy állat, attól, hogy kimásztunk a mocsárból és elkezdtünk ténylegesen gondolkozni, na meg lett törvény arról, hogy ne nyírjuk ki a fajtánkat, mert blablabla... Miért ne?

2011. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindég erre vágytam. Hulljon a férgese.
2011. okt. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Antimod ***** válasza:
Nincs rá indítékom, így gonosznak érezném magam, ha anélkül és válogatás nélkül embereket kínoznék. Arról nem is beszélve, hogy egy-két ártatlan mindig becsúszna közéjük.
2011. okt. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A munka az munka! De egy idő után a normális embert megviselné akárcsak régen a haláltáborokban dolgozó emberek nagy többségét.
2011. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A csótány is egy élőlény, aki nem akar meghalni, mégis lesavazzuk Chemotox-szal, meg szétkenjük a belét a légycsapón."


Remek érvelés, csak egy gond van vele: a csótány csótány, az ember meg ember. Ha te nem látod a különbséget, akkor az elég gáz. Lelkünk van, gondolkodni tudunk, társadalomban élünk, szeretni tudunk, ezerszer bonyolultabb élőlények vagyunk. Ha te lennél ott a bitófán, rájönnél, mi a különbség.

2011. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a csótány csótány, az ember meg ember


A csótány egy állat, az ember is egy állat (modern majom).


Lélek nem létezik, az agyunk irányít és pont. Mintha azt írnád, hogy a szíveddel szeretsz, holott az csak egy vérpumpa.


Gondolkodni tudunk, pont ezért kéne kinyírni másokat, mert beletudNÁNAK gondolni abba, hogy az a másiknak (áldozatuknak) milyen, meg hogy mi lesz a tettük esetleges következménye, de NEM teszik. Azaz leszarják mások életét, ezzel elvesztik egyik emberi tulajdonságukat, vagyis közelebb lesznek egy állathoz.


Társadalom. Az a csótányoknak is van, csak más.


Azért ne büntessük halállal azt, aki megérdemli, mert összetettebbek vagyunk?

Aki megerőszakol egy 10 éves kislányt, ki kell(ene) nyírni, mert egy állat.

2011. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ó én egyébként arra gondoltam, hogy összehívok pár embert és sorra lemészárolom őket, mint a fűrészben xdd. Amúgy tényleg jó lenne.
2021. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!