Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy mégis elengedjenek?

Figyelt kérdés
Szóval csütörtökön rosszul lettem, hányni nem hánytam de emiatt mentem haza mert majdnem. Szóval ma péntek van most már csak a hasam bugyborog ha értitek mire gondolok. Meg egy nagyon kicsit émelygek. Szombat nem de vasárnap le szeretnék menni lovagolni. Anya megtiltotta mert hogy ha beteg vagyok akkor erre se vagyok képes. Apa is ugyan ezt mondja hogy "beteg" vagy kislányom? akkor nem mész sehova!" De hétfőn úgy is megyek suliba az az egy nap meg nem mindegy? Ti mit szoktatok ilyenkor mondani? Nektek mi válik be ilyenkor. Meg azt is mondják hogy ha lovagolni el tudsz menni akkor iskolába is. :/ Részbe igazuk van de hétfőn már úgy is megyek. Össze veszni nem akarok velük mert akkor az úgyse engednek. Segítsetek! 15/l
2011. okt. 21. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem halsz bele, ha most kihagyod a lovagolást. Majd lemész jövőhéten. Teljesen igazuk van a szüleidnek, hogy ha az iskolához beteg vagy, akkor a lovagoláshoz is legyél az. Mondj rá Áment! Inkább ülj be a szobádba nézz meg egy jó filmet vasárnap, közben majszolj el egy kis csokoládét. Annyit nem ér az egész, hogy emiatt összevessz a szüleiddel, és mivel ők a szüleid, te akármit mondasz, mindig nekik lesz igazuk :)
2011. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!