Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki hív ismeretlen számról...

Valaki hív ismeretlen számról hivatalos helyről, bemutatkozik majd bocsánatot kér és leteszi. Ez most mi?

Figyelt kérdés
Valaki felhívott hogy X.Y. és tartanám-e egy kicsit,majd mikor elkezd bezélni azt mondja lekell tennie és nem mondhatja meg ki ő és honnan keres.1 nap alatt másodszor!Ez mi???
2011. okt. 21. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valaki nagyon ráér...Legközelebb figyelj a cégnévre, vagy kérdezz vissza ha nem érted, és hívd fel a céget, hogy egy alkalmazottuk hivogat...

De amúgy érdekes...

2011. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

cégnevet nem mond csak egy személynevet.

Mikor szóltam neki hogy 1 nap alatt ez a 2. hívás és legyen szíves mondja meg honnan és miért hív akkor azt mondta nem mondhatja meg és azzal a lendülettel letette...háttérben halottam h többen telefonáltak még...

2011. okt. 21. 13:21
 3/11 anonim ***** válasza:

kérdezd h mit akar..

vagy lehet h az ufók azok >.<

2011. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ez olyan mint egy film kezdete:)


nem tudom mit csinálj én szerintem nem venném fel ha az a szám hívna

2011. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ismeretlen szám-úgyértem ezt írja ki és megkérdeztem de azt mondta a nő hogy nem mondja el mit akar...
2011. okt. 21. 13:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Én alapból nem szoktam felvenni az ismeretlen hívókat, de mivel állást keresek, kénytelen vagyok, mivel rengeteg helyről szám nélkül hívnak.


Szerintem csináld azt, hogy ha legközelebb is keres, akkor küldd el nagyon durván az anyukájába. Kérdezd meg, hogy nincs semmi a lába között, amivel tudna szórakozni? Nekem egyszer sikerült leépíteni egy ismeretlen zaklatót. A durvaság nem vezet sehova, tudom, de az ilyenekkel sokszor csak így lehet...

2011. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ava87 ***** válasza:
Azt írod: "elkezd beszélni". Olyankor mit mond?
2011. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tehát:

Ismeretlen:Üdvözlöm,szép napot én X.Y vagyok feltarthatom néhány percre,tartaná egy kicsit vagy visszahívjam?!


Én:Üdvözlöm,tartom


eltelik 1 perc...


Ismeretlen:Köszönöm h tartotta de sajnos nem áll módomban önnel beszélni.sajnálom.visszhall,szép napot.


én:de mégis milyen ügyben keres?honnan?miért?


ismeretlen:nem mondhatom meg!szép napot.visszhall!



????

2011. okt. 21. 14:14
 9/11 ava87 ***** válasza:

Húú, ez érdekes, ilyet még az életben nem hallottam.

De akkor ezek szerint megmondja a nevét. Arra nem tudsz rákeresni valahol? Tudakozó, közösségi oldalak, stb?

2011. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Már megint hívtak

áááááááááááááááá

kinyomtam élből

2011. okt. 21. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!