Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Országos szinten szerintetek...

Országos szinten szerintetek melyik a legjobb megye/város?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt a munkalehetőség szempontjából. Én vidéki vagyok, de láttam olyat, hogy a pesti is azt mondja lehetetlen munkát találni... De mihez képest??? Tudom mindenkinek rossz és nehéz a helyzete, de mégis valami ranglistát fel lehet állítani? Vélemény?
2011. okt. 21. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
olyan nincs hogy ott lehetetlen,épp pesten van a legtöbb munka az nem dolgozik aki nem akar,csak tisztában kell lenni azzal hogy milyen iskolai végzettséggel milyen területre alkalmazhatnak pl 8 általánossal ne akarj vezérigazgató lenni.
2011. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Én a listámat úgy tenném:Budapest, Debrecen, Kecskemét, Győr. Szerintem itt van a legtöbb lehetőség. De lehet nincs igazam... Így gondoljátok? Ott élők??? Meg még esetleg Szeged, Székesfehérvár....
2011. okt. 21. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hm hát igen szerintem Budapest viszi a pálmát.
2011. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ahol a legnagyobb az agglomeráció, ott a legtöbb a munkalehetőség.:)
2011. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen Budapest egyértelmű, de a vidékiek közül szerintetek melyik a legjobb?
2011. okt. 23. 15:13
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Nyíregyháza
2011. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Budapest messze-magasan az ország legjobb helye: alacsony a munkanélküliség, aki nyüzsgést akar a Belvárosba megy, aki csendre vágyik a kertvárosba.

Ezenkívül Győr-Moson-Sopron városai is élhetőek, közel Ausztria, ha valaki átjár dolgozni, elvan, mint a befőtt.

2012. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Budapest és annak arrlomerációja, illetve Győr-Moson-Sopron megye és talán még Szeged. Ezeken kívül nem sok élhető hely van egy igényesebb ember számára ebben az országban.
2012. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Az összes megyeszékhelyen eltöltöttem már legalább egy hónapot a Dunántúlon, ha sorrendet kellene felállítanom: (nyilván több szempontot is figyelembe véve, Budapestet és Pest megyét pedig mellőzve, lévén az egy teljesen más világ)

1. Győr-Moson-Sopron (Győr, Sopron)

2. Fejér (Székesfehérvár)

3. Vas (Szombathely, Kőszeg)

4. Veszprém (Veszprém, Balatonfüred)

Eddig voltak a tényleg kedvenceim amik kifejezetten tetszettek...

5. Tolna (Szekszárd)

6. Zala (Zalaegerszeg, Keszthely)

7. Baranya (Pécs)

8. Komárom-Esztergom (Komárom, Esztergom, Tata, Tatabánya - utóbbi iszonyatos hely)

9. Somogy (Siófok, Kaposvár)

8.

2016. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Érd a legjobb
2019. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!